V.Sabe liga 8 kolo:První plný bodový zisk pro Gaseco !

11.10.2018

ŽST-Topičůf salóón 5:1  (3:0)

Vedoucí mužstvo tabulky se ujalo vedení hned ve 4 minutě zápasu Svobodou.I závěr zápasu vyšel lépe domácím,kteří Jiráskem a Jirkou si vytvořili tříbrankový náskok.Po přestávce sice Kovář snížil,ale závěr zápasu patřil opět soupeři a nenechal nikoho na pochybách o jejich vítězství.

Branky:Jirásek 2,Svoboda 2,Jirka-Kovář

Fc Real 91-Old Boys 2:3 (2:2)

Realu ve podařil začátek zápasu a již v 6 minutě vedl 2:0.Old poté přidal,zatlačil svého soupeře a odměnou jim bylo vyrovnání do přestávky.Druhý poločas se vedl,že obrany dominovaly a tak padla pouze jedna rozhodující branka do sítě Realu.

Branky:Duda,Nikayan-Krch,Lupač,Vrábel

Czervena Zvezda-U Gábinky  5:3 (2:3)

Gábinka nutně už potřebovala bodovat,naopak Zvezda chtěla udržet kontakt se špicí tabulky.V 5 minutě šla Gábinka do vedení a nedlouho po tom zvýšil Berka na 2:0.Potom se ke slovu dostali i hosté a snížili Žampou.V 16 minutě  Vrábel prostřelil vše co mu stálo v cestě a do poločasu ještě snížil na rozdíl jediné branky Škrdla.Po přestávce se hrál vyrovnaný fotbal s mnoha šancemi na obou stranách.V 31 minutě Zvezda srovnala a zdálo se,že se mužstva rozejdou s remízou.Jenže přišla poslední minuta a neprve Hlaváček a po něm Peschel nechytatelnou střelou pod břevno branky  upravil na konečný výsledek.Nutno v tomto zápase pochválit brankáře Gábinky Houstku,který podal mimořádný výkon a byl i přes porážku svého týmu nejlepším hráče na hřišti.

Branky:Škrdla ,Žampa,Hlaváček,Peschel-Berka,Hrubeš,Vrábel

Ayl B-Red Hot  10:4 (5:2)

Jednoznačné vítězství Aylu,který byl po většinu zápasu lepším týmem a po zásluze si připisuje do tabulky tři body.Red pokud neseženou do branky kvalitního brankáře,tak mohou mít ještě velké problémy se záchranou v soutěži.

Branky:Pernička 3,Látera 2,Plášil 2,Ramach,Vystrčil 2,-Kadlíček,Pahr,Vágner,Šoukal

Alpha-Young Boys 9:2(3:2)

Souboj mladých týmů soutěže byl nejlepším zápasem kola,kde se dalo na co koukat.Lépe začali hráči Young a šli do vedení Lengalem.V 16 minutě předvedl zidanovku Šíma a nádherně vyrovnal.V rozmezí dvou minut ještě Alpha dvakrát udeřila a do poločasu stačil ještě snížit Diviš.Ve druhém poločase hráči Young uplně fotbalově odešli a Alpha na hřišti předváděla fobal,který se musel přítomným divákům líbit a svůj výkon i brankově vyjádřila.

Branky:Čech 3,Koráb 2,Šíma 2,Loskot,Brnický-Lengal,Diviš

JP Gaseco-Tel Aviv 3:2 (2:1)

Gaseco si bylo vědomo,že už musí konečně bodovat a tak šlo za vítězstvím hned od první minuty.Ve 3 minutě se Matulkou ujali vedení a když ve 20 minutě přidal další branku Částka vypadalo to dobře.Jenže hosté ještě do poločasu snížili Bartoněm.Druhé dějství přineslo mnoho nepřesností na obou stranách.V 34 minutě Matulka zvýšil na rozdíl dvou branek,ale pět minut před koncem vrátil do hry své mužstvo Palán.Závěrečný tlak Tel Avivu už vyzněl na prázdno,a tak se mohlo radovat Gaseco z prvního podzimního vítězství.

Branky:Matulka 2,Částka-Bartoň,Palán