IV. Rádio Jihlava liga - 8. kolo: V boji o postup jsou stále 4 mužstva

11.10.2018

SSC Rock Club Jihlava – SK – AZ Chaos 6:5 (3:1)

Branky: Denis Gregor, Partl 2, Raucher, Vlček 2 - Bartoň, Mařík 3, Pjenčák

Papírový favorit SSC měl až nečekaně hodně práce se ziskem všech bodů s mužstvem, které do dnešního dne nezískalo ani jeden bod. SSC se ujali vedení ve 12 minutě, ale hned 2 minuty nato bylo vyrovnáno. Poločasové vítězství jim nakonec zajistily branky v 21 a 24 minutě. Druhý poločas nenasvědčoval, že by mohlo dojít k dramatu, když ve 38 minutě byl stav již 5:1 pro SSC. Po této brance přišel nečekaný herní výpadek SSC a soupeř dokázal behěm 38 až 54 mínuty hned 3x skórovat a snížit na rozdíl jedné branky. Naštěstí pro SSC ve 46 minutě opět navýšil vedení o dvě branky Partl, no sož dokázal Choas reagovat již jen jednou brankou, a tak i dnes mu byl odepřen možný zisk bodů.

FC Trialog - KTM 1:4 (0:2)

Branky: D. Čáp - Císař, Pospíšil ml., Rod, Šindelář

Trialog stejně jako v minulém kole vyšel bodově naprázdno, přestože byl zcela vyrovnaným soupeřem. Opět doplatil na střelecký výpadek a přestože D. Čáp ve 26 minutě snížil na rozdíl jedné branky, další góly padaly již jenom do branky Trialogu. Trialog se střelecky trápí, přestože jeho nejlepší střelec P. Fišer vede střeleckou tabulku souteže. Borci z KTM po dnešním kole vedou průběžnou tabulku a mají dobře našlápnuto na postup do III. ligy.

FC Popice - FC Závitové tyče 4:1 (2:1)

Branky: Horáček 2, Skořepa 2 – Š. Číhal

Herně vyrovnané utkání, ve kterém rozhodlo o výsledku utkání proměňování šancí, ve kterých byli borci z Popic o třídu lepší. Hráči Z. tyčí vůbec nebyli horší, ale nedokázali proměňovat šance, které si vytvořili. První branky vstřelili Popice v 7 a 16 minutě, ale v téže minutě soupeř kontroval. Nástup do druhého poločasu opět lépe vyšel Popicím, kteří již ve 27 minutě Skořepou navýšili skóre a ve 30 minutě vstřeli další a poslední branku utkání a zajistili si tak další 3 body, které jim po 8 odehraných kolech zajišťují druhou postupovou pozici.

FC Jiřín - FC Ajtakrajta 2:5 (1:4)

Branky: I. Kameník, L. Kameník, F. Páša – Albrecht, Hnilička, Chvojsík, Jaroš

Borci z Jiřína, kteří v minulém kole získali první body přišli opět v silné sestavě chtěli v tomto pokračovat, což se jim z počátku dařilo, protože se již ve 3 minutě ujali vedení. Soupeř však brankami v 11 a 14 mintě otočil výsledek utkání, na jiřínští hned v 15 minutě zareagovali vyrovnáním. Potom se až do 47 minuty hrála zcela vyrvonaná partie, kdy ještě v této minutě byl stav 3:3. Právě v tuto dobu však přišlo zbytečné vyloučení jiřínského K. Holuba, čehož soupeř využil a ve 48 minitě brankou Albrechta si zajistuil všechny body.

Bumerang – SEDMÍK Some Jihlava „B“ 5:0 (2:0)

Branky: Dvorský, Hájek, Markovič, Nápravník 2

Herně vyrovnané utkání, ale střelecky jednoznačně vyhrál Bumerang. Sedmíci dokázali vzdorovat do 11 minuty, než dostali první branku, na kterou díky své střelecké potenci nedokázali po celých 50 minut hry odpovědět a zcela zaslouženě prohráli.

Kavčí Hory Polná - FC Vašíčkova banda 0:0 (0:0)

Branky:

I v malé kopané málokdy vídané, střeci si zapomněli kopačky, a tak utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů.