V.Sabe liga- 9 kolo :SV Ayl-JP Gaseco 13:0!!!

18.10.2018

ŽST-Alpha 8:6 (7:3)

Hráčům ŽST Vyšel úvod zápasu na jedničkua do čeho kopli,tak to skončilo v soupeřově síťi.Ve 13 minutě byl stav 6:0 a zdálo se být o výsledku rozhodnuto.Pak ale mladíci přidali a odměnou jim bylo zkorigování poločasového výsledku.Ve druhém svého soupeře zatlačili před branku a i střelecky se začali prosazovat.Ve 48 minutě Loskot snížil už na rozdíl dvou branek,ale ŽST si závěr zápasu už pohlídal.

Branky:Jirka 3,Jirásek 2,Bednář,Novák,Pokorný-Loskot 4,Koráb,Brtnický

Czervena Zvezda-Red Hot 4:5 (1:4)

Postavení v tabulce sice mírně favorizovalo Zvezdu,ale lépe do utkání vstoupil Red Hot,který se hned v úvodu zápasu dostal do tříbrankového vedení.V 16 minutě snížil Jabůrek,ale o 2 minuty Šoukal opět navýšil a to bylo také poločasové skóre.Druhý poločas byl vcelku vyrovnaný s šancemi na obou stranách.Závěr zápasu Zvezda dotahovala náskok svého soupeře a když Peschel snížil v 49 minutě na rozdíl jedné branky,tak závěr zápasu nakonec Red uhájil své cenné víítězství.

Branky:Jabůrek,Kružik,Pavelka,Peschel-Šoukal 2,Vágner 2,Rásocha

SV Ayl-JP Gaseco 13:0 (7:0)

Ayl podal nejlepší výkon podzimní sezóny a svému soupeři nedal žádnou šanci.Na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo a už poločasové skóre naznačovalo debakl Gaseca.I druhé dějství přineslo branky,ale opět jenom do sítě JP.Zápas vyšel Markovi Perničkovi ml.,který zatížil konto soupeře sedmi brankami.

Branky.Pernička 7,Mazuch 2,Šiška,Vystrčil,Wasserbauer,Plášil

Tel Aviv-Real 91 5:3 (1:2)

Dlouho se na hřišti nic podstatného nedélo,až v 11 minutě se konečně Real ujal vedení.V 24 minutě si přisadil Nedoma a do poločasové přestávky snížil Šťastný na rozdíl jedné branky a nastartoval své mužstvo k lepšímu výkonu.V 28 minutě ještě Novák zvýšil vedení Realu,ale potom začal dokonalý obrat ve vývoji utkání a branky padaly už jen do síťe Realu.

Branky:Palán 2,Šťastný 2,Zígl M.-Duda Nedoma,Novák

TJ Topičůf salóón-Old Boys 3:3 (1:2)

V prvním poločase se odehrávala vyrovnaná partie ,která měla lepší konec pro Old.Jenže na začátku druhého se nejprve trefil přesně Heřmánek a po něm hned Fruhauf.Poté hráči Old,kteří ještě pomýšlejí na postup, museli přidat a odměnou jim bylo vyrovnání ve 47 minutě zásluhou Dopity.