Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. Ježek liga -9. kolo: STS Chvojkovice-Brod nebezpečně blízko sestupu

23.10.2018


FC DOUBRAVA "A" - FC ALKOHOLIX 4-2 (2-1)
Branky:
Mazač 2, Koníř, Šimon - Laštovička, L. Szpytka
Začátek vyšel lépe domácím, dvě branky v úvodních šesti minutách je posadili na koně a ovlivnili další průběh utkání. Vedení Doubravy zařídili Ladislav Mazač (3.) a Jan Koníř (6.), a byť hosté dokázali v deváté minutě snížit přesnou střelou Vladimíra Laštovičky, tak to byli domácí, kteří se díky pozorné obraně mohli radovat z poločasového vedení. Hned v úvodu druhé části utkání přidal třetí branku Doubravy Stanislav Šimon a domácím opět hrálo všechno do karet, mohli se soustředit na obranu a vyrážet do rychlých protiútoků. Snaha Alkoholix narážela na smůlu v koncovce, neboť dvakrát během chvilky nastřelili brankovou konstrukci. Jiksřičku naděje pro hosty vykřesal ve 45. minutě Lukáš Szpytka, ale Doubrava si už vítězství nenechala vzít, navíc v předposlední minutě pojistil její vedení svou druhou brankou v utkání Ladislav Mazač. FC Doubrava tak udržela naději na zisk postupové příčky, FC Alkoholix svou naději na zisk cenného kovu patrně promarnili.KANONÝŘI - UMBRO JIHLAVA 4-4 (2-2)
Branky:
Tůma 2, Hadrava, Vlček - Bena 2, Ecker, Klofáč
KANONÝŘI měli lepší vstup do utkání, v šesté minutě se prosadil Martin Hadrava a na konci desáté minuty navýšil vedení svého mužstva Tomáš Tůma. Potom ovšem domácím zvlhnul střelecký prach, a byť si vypracovali několik dalších příležitostí (zvlášť po dlouhých autech, kterými parádně zásoboval své spoluhráče ve velké pohodě hrající Milan Šaroun), tak už žádnou branku v prvním poločase nepřidali. A tak se dostali ke slovu hráči Umbra, kteří v závěru poločasu smazali soupeřův náskok, když se prosadili podzimní posily Dominik Ecker (20.) a Václav Klofáč (22.). Ve druhém poločase se obě mužstva snažila o vstřelení dalších branek, jako první se radovali hosté, kteří ve 38. minutě otočili vývoj utkání ve svůj prospěch, když jim zajistil vedení přesnou střelou David Bena. Z vedení se ovšem hráči Umbra radovali jen krátce, neboť hned v následující minutě napnul síť za zády brankáře soupeře Michal Vlček a bylo vyrovnáno. Hosté se ještě jednou dostali do vedení, ve 42. minutě se prosadil David Bena a jeho druhá trefa přiblížila Umbro k druhému podzimnímu vítězství. Nakonec se ovšem body dělily, neboť v předposlední minutě zařídil nerozhodný výsledek Tomáš Tůma. KANONÝŘI tak i nadále zůstávají v horší polovině tabulky, hosté promarnili šanci bodově se dotáhnout na mužstvo na desáté příčce.RAIL TEAM - ŽST "B" 3-6 (0-4)
Branky:
Paška 2, Kučera - Novák 2, Bednář, Kott, Lacina, Vacek
ŽST "B" potvrdilo svou roli papírového favorita a o svém vítězství rozhodlo už v prvním poločase, kdy si vypracovalo čtyřbrankový náskok. Vše začal už v první minutě Rostislav Novák, na kterého navázali Pavel Vacek (10. minuta) a Ondřej Lacina (14. minuta). A když v minutě sedmnácté přidal svou druhou branku v utkání Rostislav Novák, tak bylo na světě čtyřbrankové vedení rezervy ŽST po prvním poločase. Začátek druhé části utkání také patřil hostujícímu mužstvu, ve 28. minutě přidal pátou branku ŽST "B" Jan Bednář a ve 35. minutě překonal pošesté brankáře Rail Teamu Petr Kott. Až vysoké manko probudilo střelce Rail Teamu z podzimního spánku a v závěru utkání se jim podařilo upravit nepříznivě vypadající výsledek. Štefan Paška se prosadil hned dvakrát (41. a 42. minuta) a konečnou podobu dala výsledku branka Dušana Kučera ze 44. minuty.LA MORAIS - STS CHVOJKOVICE-BROD 9-2 (1-0)
Branky:
Honzl 3, Pernica 2, Jiránek, Kovařík, Varga, Vyskočil - Cakl, Fišer
Souboj prvního s posledním nabídnul v prvním poločase střelecké trápení favorita, který nemohl dlouho prolomit obranný val Chvojkovic. Až ve 22. minutě obrana hostů povolila a Martin Kovařík zajistil La Morais nejtěsnější poločasové vedení. Ve druhém poločase to už byla jiná podívaná, hned ve 26. minutě přidal druhou branku domácích Alexandr Varga a o minutu později zajistil favoritovi tříbrankový náskok Jiří Honzl. A když ve 33. minutě přidal čtvrtou branku La Morais Michal Pernica, tak to začalo s hosty vypadat nevesele. Domácí byli stále při střelecké chuti, což potvrdil ve 36. minutě Jiří Honzl, pro kterého to byl druhý střelecký úspěch během tohoto utkání. O minutu později se dočkali střelecké úspěchu i soupeři, obranu La Morais překvapil Luboš Fišer a povedenou střelou připravil brankáře domácích o čisté konto. Ve 40. minutě dokázali domácí přidat dvě branky během jediné minuty, úspěšnými střelci byli Michal Pernica a Jiří Honzl, který tak zkompletoval hattrick. O minutu později přidal osmou branku do sítě Chvojkovic Petr Jiránek a hosté se začali obávat dvouciferné porážky. Marian Cakl sice ve 42. minutě přidal druhou branku posledního mužstva soutěže, ale poslední slovo patřilo domácím, ve 48. minutě uzavřel střelecký účet zápasu Štěpán Vyskočil. Mužstvo La Morais si výhrou zajistilo trofej pro vítěze soutěže, STS Chvojkovice-Brod jsou namočeny v sestupových vodách více než je zdrávo.GALAXIE - DENATURÁT ZHOŘ 7-2 (4-1)
Branky:
Musil 4, Galko 2, Prokš - Krejčí, L. Kučera
Galaxie, který by v případě výhry udržela naději na zisk cenného kovu, vstoupila do utkání lépe, v šesté minutě se trefil Jozef Galko a bylo z toho vedení pro domácí, které navýšil ve dvanácté minutě Jakub Prokš. V minutě osmnácté se sice mohli radovat ze vstřelené branky i hosté, jmenovitě Jan Krejčí, jelikož se v téže minutě prosadil i v dresu Galaxie hrající Jan Musil, tak zůstal rozdíl mezi soupeři dvoubrankový. Jan Musil pak ještě ve 22. minutě přidal svou druhou branku a zajistil Galaxii slušný náskok před druhou polovinou utkání. Hned zkraje druhé části utkání se podruhé zapsal mezi střelce Jozef Galko (28. minuta) a zhatil veškeré naděje Denaturátu na solidní výsledek. Jan Musil i po změně stran přidal dva přesné zásahy (34. a 44. minuta), a tak hráčům Galaxie příliš nevadilo, že ve 41. minutě inkasovali podruhé, tentokrát z kopačky Lukáše Kučery. Galaxie stále může při troše štěstí pomýšlet na zisk bronzové medaile, Denaturát Zhoř ještě nemá jistou záchranu v soutěži.FK STAVGAZ JIHLAVA RYCHLÉ PÍPY - DOBREJTÝM 1-9 (1-4)
Branky:
Pytlík - Klimeš 3, Kosmák 3, Novotný 3
Hosté, kteří si jistě chtěli udržet druhou příčku v tabulce, začali pěkně od podlahy, už v šesté minutě vedli po dvou brankách Jaromíra Klimeše (2. a 6. minuta). Pak se střelci na dlouhou dobu odmlčeli, další branky začaly padat až v závěru poločasu. Jan Novotný prokázal svou formu z posledních kol a ve 20. minutě přidal třetí branku svého mužstva, na kterou odpověděl o minutu později Jaroslav Pytlík, který se tak postaral o jedinou radost ze vstřelené branky v táboře domácích. V předposlední minutě úvodní části si ještě připsal druhý střelecký úspěch Jan Novotný a favoritovi hrálo po prvním poločase všechno do karet. Po změně stran už Dobrejtým nepřipustil žádné drama a navyšoval své vedení. O branky v síti Stavgazu se postarali David Kosmák (34., 39. a 40. minuta), Jaromír Klimeš (35. minuta) a Jan Novotný (47. minuta), což znamenalo, že v dresu druhého mužstva soutěže nastřílela hned trojice hráčů hattrick.