Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

III. liga - 9. kolo: Monsters po delší době bodovali naplno

23.10.2018

Palermo - Fanklub FCV   7:2 (1:1)
Branky: Doležal 3, Karásek 3, Procházka - Krajer, Krupica
V úvodu sezóny to vypadalo, že se Fanklub bude prát o postup do vyšší soutěže, ale nakonec to vypadá, že se stane stálým členem třetiligové soutěže. První poločas se nesl ve vyrovnaném duchu, když oba soupeři vstřelili po jedné brance. Jenže pak začali úřadovat Italové, kteří ve druhém poločase svého soupeře dokonale rozebrali a po zásluze si připsali další vítězství. Palermo už je tak záchraněné, jediné co může ohrozit jeho třetiligovou příslušnost do další sezóny je další kontumace.


Monsters - Sportvel A   4:2 (3:1)
Branky: Hons, Chudoba, Koch, Šabatka - Tůma 2
Oba soupeři měli před utkání shodně pouze 7 bodů, jednalo se tedy o důležité záchranářské utkání. To lépe zvládli Monsters, kteří se do rozhodujícího vedení dostali už v první půli, i když jako první vstřelil branku Sportvel. Ve 33. minutě vedli Monsters díky Šabatkovi už o tři branky. Pak sice Sportvel snížil Tůmou, ale to bylo z jeho strany vše. Sportvel bude mít boj o setrvání v soutěži velmi těžký, v posledních dvou kolech ho čeká Palermo a lídr Rivals.


Starlet "B" - FC ATIS Jihlava "A"   4:2 (0:2)
Branky: Lapeš 2, Buček, Paiskr - Svoboda, Vevera
Atis potřeboval nutně vyhrát, aby se dostal z pásma sestupu. První poločas plnit pokyny kapitána Vevery a i díky tomu se dostal do dvoubrankového vedení. Jenže ve druhém dějství se taktické plány na "údržbu" nevyplatily a Starlet skóre utkání dokázal otočit ve svůj prospěch a nadále mu tak patří druhá postupová příčka. Je však otázkou, zda by případný postup přijal.


VŠP Jihlava - FC Lontov   2:5 (1:1)
Branky: Jeníček, Machovec - Gregor 2, Bulant, Randa, Zelený
Lontov se veze na vítězné vlně, což potvrdil i v souboji s VŠP Jihlava. Skóre utkání otevřel nestárnoucí matador Machovec, ale ve 24. minutě srovnal Randa. Druhý poločas už patřil Lontovu, který začal proměňovat své šance a po zásluze si připsal čtvrtou výhru v řadě. Navíc v úterý ho čeká dohrávaný zápas pravdy proti Fanklubu, pokud chce pomýšlet na postup, musí ho porazit.


AC Spatra - www.odbilla.cz "A"   8:0 (3:0)
Branky: Urbánek 4, Lysý 2, Pescit, Kravka
Odbille se toto utkání vůbec nepovedlo. Od začátku utkání tahala za kratší konec, nedařila se jí kombinace a když už se dostala na dostřel branky Spatry, na svém místě byl její brankář Pavel Nový. Naopak Spatra se lehce dostávala přes soupeřovu obranu a jen díky brankáři Hintenausovi nedostala ještě větší příděl. Odbilla tak bude bojovat o setrvání v soutěži, v posledních dvou kolech ji čekají tabulkově hratelní soupeři - IZS Jihlava a VŠP Jihlava.


FC Rivals PL - IZS Jihlava   9:3 (3:1)
Branky: Petráš 6, Holub, Hudec, Rychteník - Hron 2, Krčál
Rivals se rychle dostali do tříbrankového vedení díky Petrášovi, který vstřelil všechny branky. Pak sice dokázal IZS snížit Hronem, ale Petráš měl spoustu střeleckého prachu a během druhého dějství si připsal další tři branky a po zásluze je vyhlášen hráčem 9. kola. Rivals taky stačí v posledních dvou kolech jednou vyhrát a stane se prvním postupujícím.


 


-kh-