VII. Deník.cz liga - 8.kolo

23.10.2018

Dobrá parta - SURIKATY 3:3 (0:0)

Velmi vyrovnané utkání, ve kterém se na branky čekalo velmi dlouho. V prvním poločase nepadla žádná. Jako první se po 31 minutách hry prosadila Dobrá parta, když se trefil Šimek. O minutu později už to bylo 2:0 po brance Špinara a ve 36. minutě se zdálo, že je rozhodnuto, když třetí zásah přidal opět Špinar. SURIKATY ale nesložili zbraně. Ve 38. minutě snížil Hos. A když se mezi 43. a 45. minutou dvakrát prosadil Urbánek, bylo vyrovnáno. Do konce zápasu už nikdo další branku nepřidal a týmy se tak rozešli každý s jedním bodem.

Šlapky - Galácticos F.C. Jihlava 1:1 (0:1)

Další vyrovnaný souboj a na branky velice chudý. Přitom Galácticos se prosadilo hned v prní minutě po ráně Vacka, a mělo i další šance. Žádná z nich však neskončila kýženým gólem. Vypadalo to, že si hubené vedení pohlídají až do konce. Ale ve 46. minutě se sám před brankářem ocitl Beneš a dostrkal míč za brankovou čáru. šlapky tak zachránili alespoň bod za remízu.

FC Inter Jihlava - LUBAS KLUB SPORT 1:11 (0:4)

První dvouciferný výsledek večera měli na starost borci z LUBASu. Na rozborce Interu se podíleli tito hráči. Čtyřikrát Jakub Vavroušek, po třech brankách si připsali Lubomír Vavroušek a Michal Sobotka, jeden gól dal Štěpán Vabroušek. Za Inter zaznamenal čestnou trefu Adam Salus.

FC Leaders - Jihlavský balet 4:1 (1:1)

První půle byla velmi vyrovnaná. Už ve 4. minutě poslal Leaders do vedení Petlach. Z něj se ale neradovali dlouho. Po čtyřech minutách hry bylo vyrovnáno po střele Petříka. Na další trefu se čekalo až do druhé půle. Ve 27. minutě poslal Leaders opět do vedení Benda. A když se ve 33. minutě trefil stejný hráč podruhé, Jihlavský balet se zlomil. Místo na hru se soustředili na pokřikování mezi sebou. A tak ve 49. minutě zkompletoval hattrick Benda a potvrdil tak výhru Leaders.

FC Doubrava "B" - Mascotti 5:2 (1:1)

Zápas začala lépe Doubrava, když v 6. minutě napřáhl ke střele Urbánek a mířil přesně. V 10. minutě bylo vyrovnáno po trefě Pospíchala. V první půli už další góly nepadly. Do té druhé opět lépe vstoupila Doubrava, když se ve 27. minutě podruhé trefil Urbánek. I na tuto branku dokázali Mascotti rychle zareagovat, když ve 32. minutě zakončoval Půža. Pak ale Doubrava zařadila vyšší rychlost a především přesnost. Nejprve jí ve 34. minutě vrátil vedení L. Freitich a když se ve 43. minutě trefil podruhé, odskočila Doubrava Mascottům na rozdíl dvou branek. Ve 47. minutě už pečetil vítězství Hamrák.

FC UDANAX - Hospůdka Na Růžku 14:0 (5:0)

UDANAX, který před sezonou značně posílil, se netají postupovými ambicemi. A vysokou výhrou nad Hospůdkou je potvrdil. Na destrukci oblíbené destinace hráčů malé kopané po jejich zápasech se podíleli tito hráči. Šest branek si připsal Jan Přikryl, hattrick zaznamenal i Vladimír Křížek. Dva góly přidal Lukáš Vostál a po jedné trefě zaznamenali Jakub Bulant, Roman Souček a dokonce i brankář Tomáš Partl.

1.FC Strejkové "B" - 1.FC Ožujsko 3:3 (2:2)

První zaváhání Strejků v podzimní sezoně 7. ligy. Už ve 3. minutě Ožujsko vedlo po zásahu Bednárika. V 9. minutě bylo ale srovnáno po trefě Bečky. Ve 13. minutě se trefil podruhé a Strejkové vedli. Ne však na dlouho. Ve 14. minutě totiž prostřelil Václavík vše co mu stálo v cestě. Ve druhé půli šlo Ožujsko opět do vedení, když se ve 35. minutě trefil Wölfli. Jako zachránce Strejků se v poslední minutě ukázal Bečka. Ten tak nejen zkompletoval hattrick, ale také zachránil pověst dosud neporažených Strejků.