II. Liga -10.kolo: FK Klasici vítězem, 1.FC Strejkové sestupují!

25.10.2018

TALENT PRAHA - Mokováci   13:3   (4:3)
Branky: Mikeš 3, Poláček 2, Kucarov 2, Szabo, Rychlý, Kubín, Boháček, Varhaník, Tábor - Vyskočil, Homola, Brussmann

Talent Praha je k nezastavení, tentokrát to odnesli hráči Mokováků. Po herně vyrovnaném prvním poločase, kdy vedli Talenti z Prahy 4:3 se v tom druhém roztrhl s brankami pytel. Trefilo se 9 z 10 hráčů, včetně golmana. Dvouciferný debakl schytali Mokováci ve hře bez střídání.

SV Ayl "A" - 1.FC Strejkové   5:3   (3:1)
Branky: Blaško 4, Pernička ml. - Gall 2, Bečka

Ayl vyrukoval na svého soupeře rychlým nástupem,než se Strejkové rozkoukali, prohrávali 3:0. Právě probíhala 8.minuta. Do poločasu se jim podařilo snížit, 3:1. Po změně stran Ayl znovu 2x udeřil a zbytek utkání si s přehledem pohlídal. Snaha Strejků vedla pouze ke snížení, touto prohrou jsou nyní jistým sestupujícím.

FK Klasici "B" - Atik   6:1   (3:0)
Branky: Göth 4, Novotný, Lacina - Tlačbaba

Klasici potvrdili svou formu a vyhrávají druhou nejvyšší soutěž, Atik byl horším týmem a zaslouženě prohrál. Poločasové vedení 3:0 potvrdili také v tom druhém, když vstřelili shodně 3 branky, Atik pouze snížil na konečných 6:1.

Olds Želetava - FC Galacticos   5:4   (2:1)
Branky: Konečný, Vrbka, Jičínský, Vladeka, Simandl - Šimek 2, Pauser, Antoš

Želetava narazila na zachraňující se celek, i přes nadšení soupeře se dostala do dvoubrankového vedení. Do poločasu Galacticos pouze snížil. Po změně stran v úvodu utkání padla branka na obou stranách, ale rozhodující moment byl ve 35.minutě, kdy Želetava vstřelila dvě branky. V mocném finiši dokázali Galacticos jen snížit na konečných 5:4.

Ždírec - DEVILLÉ   5:2   (2:1)
Branky: Horáček 3, Doucha, Pospíchal - Roušar, Salák

Hráči Devilé se zase trápí, i přes lepší vstup do obou poločasů opět prohráli. Ždírec otáčel z 0:1 na 2:1. Po změně stran ve 26.minutě bylo vyrovnáno, 2:2. Zbytek poločasu však patřil Ždírci, který vstřelil 3 branky a zaslouženě vyhrál.

Brojlers Poděšín - DRUIDS   4:4   (2:2)
Branky: Jaroš 3, Jaroš - Dáňa, Dubec, Král, Toman

Vyrovnané utkání, shodný počet vstřelených branek v obou poločasech, nerozhodný výsledek. Pro Brojlery měl bod však cenu zlata, Druids patrně ztratili. Brojleři se poperou na dálku s Galacticos o sestup, horší pozici mají Galacticos, kteří mají o bod méně.