Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Dnes má narozeniny

Přemysl Strnad (46)
Miniaplikace

III. liga - 10. kolo: Rivals vítězem ligy

31.10.2018

Starlet "B" - AC Spatra   2:4 (1:3)
Branky: Pik, Votava - Pescit 2, Matoušek, Urbánek
Starlet se k utkání sešel ve slabší sestavě a bohužel pro něj to na dobře hrající Spatru nestačilo. Ta tak potvrdila svoji formu a se šestnácti získanými body jí patří průběžná šestá příčka. Starlet je na druhé pozici, ale u něho lze předpokládat, že by případný postup s ohledem na "áčko" odmítl.


Monsters - FC Rivals PL   0:1 (0:1)
Branky: Petráš
Monsters potřebovali v tomto utkání nutně bodovat, aby se vyhli nepříjemným záchranářským starostem. Jenže Rivals jako lídr soutěže potvrdili svoji suverenitu, i když jim na vítězství stačila pouze jediná vstřelená branka, o kterou se postaral nejlepší střelec Rivals Petráš. Vítěz tohoto utkání tak může slavit postup do druhé ligy, naopak na Monsters čeká v posledním kole o postup bojující Lontov.


Palermo - Sportvel A   10:0 (3:0)
Branky: Škrdla 4, Karásek 3, Doležal 2, Všohájek
Pro Sportvel, který hraje o záchranu ve třetí nejvyšší soutěži, to bylo velmi důležité utkání, které ale vůbec nezvládl. Palermo bylo jednoznačně lepší a navíc svoji převahu dokázalo vyjádřit i střelecky. Dařilo se zejména Škrdlovi, který se trefil hned 4x. Palermo tak ještě může teoreticky promluvit do postupové tajenky, ale s ohledem na minulé sezóny není pravděpodobné, že by chtělo případně postoupit.


IZS Jihlava - FC Lontov   5:6 (3:2)
Branky: Hron 2, Láznička 2, Fiala - Guth 2, Gregor, Heide, Kučera, Lichtenberg
Po výprasku z dohrávaného utkání s Fanklubem FCV se Lontov zmobilizoval a dokázal urvat vítězství nad IZS Jihlava, které se ale nerodilo lehce. První dějství vyhrál rozdílem jedné branky IZS, ale pak Lontov zabral, několikrát svého soupeře dobře vykombinoval a dokázal vývoj utkání otočit. Lontov tak bude v posledním kole bojovat o postup, naopak IZS si může přijít "jen tak" zahrát.


www.odbilla.cz "A" - VŠP Jihlava   4:5 (2:2)
Branky: Voráč 3, Vítek - Jeníček 2, Sahula 2, Tříletý
Odbilla potřebovala nutně vyhrát, aby se vyhnula záchranářským starostem. Jenže to se jí nepovedlo, protože vysokoškoláci předvedli jeden ze svých lepších výkonů. Jen díky brankáři Odbilly Hintenausovi není konečné skóre mnohem vyšší, protože svůj tým podržel několika výbornými zákroky. Utkání se povedlo Voráčovi, který se trefil 3x, jeho trefy ale na vítězství nestačily.


Fanklub FCV - FC ATIS Jihlava "A"   7:3 (2:1)
Branky: Krupica 4, Krupica, Zeman, Zeman - Nešpor 2, Havel
Fanklub v tomto utkání potvrdil roli favorita a v pohodě si došel pro další vítězství, které ho vyhouplo do bojů o postup. V posledním kole ho čeká nevyzpytatelná Spatra. Naopak Atis, který potřeboval výhru jako sůl, čeká v posledním kole Palermo, které hraje v posledních zápas velmi dobře. U Atisu bude důležité, v jaké sestavě se vůbec sejde, protože v posledních zápasech byla účast některých jeho hráčů dosti slabá.


 


-kh-