V.Sabe liga 11 kolo:O jednom postupujícím a sestupujícím rozhodne dohrávka !

31.10.2018

Czervena Zvezda -FC Real 91 A 3:1 (0:1)

Pro obě mužstva velice důležité utkání,protože jeden ještě mohl postoupit a naopak Real musel bodovat,aby se zachránil.Do vedení šla Zvezda zásluhou Žampy a to bylo taky poločasové skóre.Ve  30 minutě srovnal Mlsna,ale potom se trefovali pouze hráči soupeře a tím zadělali na šanci ještě postoupit.

Branky:Žampa,Škrdla,Salát - Mlsna

Topičůf salóón-Ayl B 6:10 (4:4)

I v tomto zápase šlo o záchranu v soutěži.Topiči potřebovali nutně bodovat a v zápase ,který byl brankově nadprůměrným se jim to do poločase dařilo.Jenže Ayl nedal svému soupeři žádnou šanci ve druhém dějství a odsoudil ho na minimálně jednu sezónu do nižší soutěže.

Brnky: Heřmánek 2,Flégr,Fruhauf,Povýšil,Vorlíček-Vystrčil 5,Plášil 3,Mazuch,ŠIška

Young Boys - JP Gaseco 4:7 (3:4)

Mužstvo mladíků šlo v úvodu do dvoubrankového vedení,ale Gaseco do přestávky stačilo obrátit skóre ve svůj prospěch.Ve druhém byl průběh zápasu vyrovnaný,ale Gasecu se dokonale povedl závěr zápasu.Tímto vítězstvím se zachránil v soutěži a posledními zápasy dokázal,že právem do páté ligy patří.

Branky:Diviš 2,Kourek,Altrichter-Pavlíček 4,Matějíček,Matulka,Ritter

ŽST -Tel Aviv 10:1 (5:0)

Vedoucí tým tabulky nedal svému soupeři žádnou šanci na úspěch v zápase a od začátku zápasu diktoval tempo.Celý zápas se hrál převážně na branku Avivu a bylo otázkou, kolikrát se hráči ŽST trefí do soupeřovy sítě.Čestný úspěch se podařilo Tel Avivu v samém závěru zápasu,kdy se přesně trefil Bartoň.V zápase se vynikl Novák autor pěti branek.

Branky:Novák 5,Svoboda 2,Bednář,Jirásek,Jirka-Bartoň

1.FC U Gábinky-Red Hot 3:5 (2:4)

Gábince se moc v posledních zápasech nedařilo a tak chtěla zapomenout na poslední výkony a konečně bodovat naplno.V 5 a 6 minutě se přesně trefili Chvastek a Hrubeš a vypadalo to s Gábinkou dobře.Jenže potom nepochopitelně pustili otěže utkání a soupeř toho během pěti minut náležitě dokázal využít a otočit stav utkání.Druhý poločas byl plný nepřesností na obou stranách a i brankově se střelci nepřekonávali a tak padly pouze dvě branky.Gábinku čeká ještě jedna dohrávka,kterou už musí zvládnou pokud se chce zachránit v soutěži.

Branky.Hrubeš 2,Chvastek-Rásocha 3,Jiskra,Vágner

Alpha - Old Boys 7:7 (5:2)

Old Boys pokud chtěl ještě postoupit musel nutně bodovat.V úvodu se prosazovali mladíčci a zaslouženě šli do vedení Loskotem,Vídeňským a Floriánem.V tu chvíli to pro Old nevypadalo vůbec dobře,ale v 18 minutě snížil Krch a oživil naději na úspěch.Jenže pak se ještě dvakrát trefili hráči Alphy a zdálo se být o osudu zápasu jasno.Na poločasové skóre upravil opět Krch a nabudil své spoluhráče k lepšímu výkonu do druhého poločasu.Ve druhém nastoupil uplně jiný Old Boys a odměnou jim bylo vyrovnání zápasu ve 49 minutě Procházkou.Zvládnou-li poslední dohrávku s Tel Avivem budou se radovat z postupu.

Branky:Víděnský 2,Tomandl,Loskot,Florián,Čech,Brtnický-Krch 4,Vrátil,Procházka,Peška,