VII. Deník.cz liga - 10. kolo

13.11.2018

FC Doubrava "B" - Dobrá parta 4:5 (2:2)

Na branku se čekalo poměrně dlouho. Až v 15. minutě se ujala střela Urbánka z Doubravy. V 18. minutě za Dobrou partu vyrovnával Knepr. O minutu později se Doubrava opět ujala vedení po brance Urbánka. Poločasovou remízu zařídil pro Dobrou partu Červenka. Ve druhém poločase se Dobrá parta poprvé dostala do vedení ve 30. minutě po gólu Červenky. Ale ve 37. minutě bylo opět vyrovnáno zásluhou P. Duchoňe. Ne nadlouho, ve 39. minutě se trefil Veselý a Dobrá parta opět vedla. Ovšem proti byl Urbánek z Doubravy, který ve 41. minutě znovu oživil naděje jeho týmu. Ty ale definitivně utnul ve 47. minutě Červenka.

Šlapky - Jihlavský balet 2:5 (0:2)

Jihlavský balet měl v utkání lehce navrch. Ale první branky padly až s koncem první půle. Nejprve ve 21. minutě otevřel skóre M. Rychlík a o dvě minuty později ho napodobil Šimek. Ve druhé půli pak mezi 32. a 34. minutou přišla smrtící rána. Postupně se za Balet trefili Petřík, M. Rychlík a Jiřičný a bylo hotovo. Šlapky sice ve 46. (Matouš) a 49. (Martínek) minutě snížili, ale nebylo jim to už nic platné.

Galácticos F.C. Jihlava - Mascotti 5:2 (4:0)

Zápas lépe začal pro Galácticos. V 8. minutě se trefil Hyka a o minutu později Kottink. Další zásahy si nechali na konec první půle, když ve 21. minutě skóroval Karakhanyan a ve 24. minutě Vacek. Ve 34. minutě to bylo 5:0 po brance Kottinka. Až pak se probrali Mascotti. Ve 37. a 41. minutě snížil Vašků, nikdo jiný už se k němu ale nepřidal.

Hospůdka Na Růžku - LUBAS KLUB SPORT 3:3 (3:1)

První půle patřila Hospůdce. V 8. minutě otevřel skóre J. Zadina. Za LUBAS snížil v 17. minutě J. Vavroušek. Pak ale přišli dva góly Hospůdky. Nejprve ve 20. minutě pálil Cakl a ve 24. minutě J. Zadina. LUBAS po přestávce zabral. Ve 29. minutě snížil L. Vavroušek a ve 34. minutě se o vyrovnání postaral J. Vavroušek. Zápas plný emocí a faulů tak skončil spravedlivou remízou.

FC Leaders - 1.FC Ožujsko 2:2 (0:2)

V zápase byly branky k vidění vždy na začátku každého poločasu. Ten první se více povedl Ožujsku. Ve 3. minutě skóroval Blažek a o tři minuty později Bednárik. Ten druhý se zase více povedl Leaders. Ve 31. minutě snížil Van der Hoeven a ve 35. minutě srovnával Novotný. Do konce zápasu bylo ještě několik šancí na obou stranách, branka už ale nepadla.

FC Inter Jihlava - 1.FC Sterjkové "B" 3:8 (1:6)

Strejkové si další pohodovou výhru pohlídali. Sice už v 1. minutě prohrávali po brance Šmrhy, ale zbytek poločasu už patřil jen jim. Dva zásahy si připsal Dočekal a po jedné brance Bečka, Černý, Prchal a Staiger. Ve druhé půli pak za Strejky ještě přidal dvě branky Janeček. Za Inter jen kosmeticky upravovali M. Žampová a K. Dvořák.

FC UDANAX - SURIKATY 10:1 (3:0)

UDANAX potvrdil roli favorita. V první půli se rozjížděl trochu pomaleji. Trefili se postupně P. Souček, Végh a Vostál. V druhé půli už za to vzali a skóre naskakovalo. Třemi brankami se na tom podílel R. Souček, dvěmi Vostál a po jednom zásahu si připsali T. Ehrenberger a Végh. Za SURIKATY se aspoň o čestnou trefu postaral Urbánek.