Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Dnes má narozeniny

Přemysl Strnad (46)
Miniaplikace

VII. Deník.cz liga - 13. kolo

27.11.2018

Galácticos F.C. Jihlava - FC Inter Jihlava 2:10 (1:5)

Jako první se na sněhovém povrchu prosadili Galácticos, kdy se ve 4. minutě trefil Kottink. Pak ale Inter zabral a postupně nasázel do branky soupeře 5 gólů (2x Němeček, po jednom J. Píša, Salus a Záškoda). Ve druhé půli se ve 32. minutě opět první prosadili Galácticos (Kottink), ale další průběh byl jako přes kopírák jako v první půli. Za Inter se tentokrát trefili Němeček, Salus, Šanderová, Vopálenský, Záškoda.

Mascotti - 1.FC Ožujsko 2:6 (1:2)


Na první branku se čekalo až do 22. minuty, kdy poslal Ožujsko do vedení Blažek. Ve 24. minutě bylo vyrovnáno po trefě Fencika. Ale poločasové vedení si Ožujsko vzalo v 25. minutě zpět, když gól vsítil Bednárik. Ve druhé půli se Mascottům podařilo ve 31. minutě vyrovnat zásluhou J. Čecha. Pak ale začal řádit Wölfli, který mezi 35. a 40. minutou nasázel hattrick a rozhodl o výhře svého týmu. Tečku za výsledkem udělal ve 47. minutě Bednárik.

Jihlavský balet - Dobrá parta 1:5 (0:3)

Relativně vyrovnaný zápas, ale branky padaly jen na jedné straně. Dobrou partu poslal do vedení v 8. minutě Michal Kříž, kterého v první půli napodobili ještě Havel a Knepr. V druhém poločase se pokračovalo v nastoleném tempu. Za Dobrou partu přidali branky Červenka a Knepr. Za Jihlavský balet zaznamenal čestnou trefu v 50. minutě Beran.

Šlapky - SURIKATY 5:4 (2:3)


Lepší vstup do zápasu měli SURIKATY. V 8. minutě šli do vedení po brance Hrůzy. Další branky přidali mezi 18. a 19. minutou Urbánek a Hrůza. Šlapky ale ke konci poločasu zabrali. Ve 22. minutě snižoval Š. Homola a ve 24. minutě přiblížil Šlapky na rozdíl jedné branky Holas. Ve druhé půli Šlapky zápas otočili, když ve 29. minutě vyrovnával M. Duba a mezi 38. a 39. minutou poslal Š. Homola Šlapky do dvoubrankového vedení. SURIKATY kontrovali téměř okamžitě, ve 40. minutě snižoval Urbánek. Vyrovnávacího gólu se už ale nedočkali a ztratili tak další dobře rozehraný zápas.

Hospůdka Na Růžku - FC Doubrava "B" 1:7 (0:1)


První úspěšný střelec se našel už v 6. minutě, kdy se za Doubravu trefil Urbánek. To bylo z první půle vše. Ve druhé opět začala Doubrava lépe, ve 28. minutě skóroval L. Freitich. Zlomový okamžik přišel ve 36. minutě, kdy Uhlíř z Hospůdky reflexivně zasáhl místo gólmana rukou, za což viděl červenou kartu a bylo po zápasu. V přesilovce Doubrava nasázela 5 branek (3x L. Freitich, po jedné Urbánek a P. Duchoň). Za Hospůdku v 50. minutě jen kosmeticky upravoval P. Ruta.

LUBAS KLUB SPORT - 1.FC Strejkové "B" 9:2 (4:2)

Souboj o umístění na bedně, který nakonec nebyl tak napínavý, jak mnozí očekávali. V 9. minutě šel LUBAS do vedení po trefě D. Cakla. Na to ještě Strejkové našli odpověď. V 10. minutě srovnával S. Dohnal a ve 12. minutě otáčel Janeček. Pak už ale branky přidával jen LUBAS. Třikrát se prosadil M. Cakl, po dvou gólech zapsali Jokl a L. Vavroušek a jednou se trefil J. Vavroušek.

FC UDANAX - FC Leaders 14:1 (6:1)

UDANAX si v zápase proti Leaders udělal spíše střelecký trénink. Nejvíckrát se prosadil Přikryl, který zapsal 4 góly. Hattrick si připsali Křížek a Pavel Souček. Dvě branky vstřelil Vostál, který tak drží těsný náskok v tabulce střelců. Po jednom gólu pak dali Petr Ehrenberger a Roman Souček. O čestnou trefu Leaders se postaral Benda.


 


 


 


--JF--