Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. Ježek liga - 2. kolo: Kolo plné hattricků

12.04.2019RIOT - FC UDANAX 1-3 (1-1)
Branky: Havel - Vostál 3
Souboj jarních nováčků lépe odstartovali hosté, ale domácí dokázali pět minut před koncem prvního poločasu vyrovnat. Ve druhé části utkání se blýsknul Lukáš Vostál, který ve 30. minutě vstřelil vítěznou branku a pět minut před koncem zápasu zkompletoval hattrick.


1. FC OŽUJSKO - DENATURÁT ZHOŘ 1-9 (1-4)
Branky: Bednárik - Krejčí 2, Jaroslav Kučera 2, Lukáš Kučera 2, Čada, Novotný, Vomela
Hosté si v úvodních deseti minutách vypracovali tříbrankový náskok, který jim dodal potřebný klid do dalších minut utkání. Ožujsko sice v závěru prvního poločasu překonalo brankáře Denaturátu, ale rychlá odpověď hostujícího mužstva zajistila tříbrankový rozdíl mezi mužstvy po úvodní části utkání. Ve druhém poločase pak Denaturát pokračoval v demolici soupeře, který s vypětím všech sil uniknul dvouciferné porážce.


KANONÝŘI - GALAXIE 3-0 (1-0)
Branky: Hadrava 2, Vlček
Michal Vlček brankou v úvodu a Martin Hadrava dvěma přesnými zásahy v závěru utkání rozhodli o výhře KANONÝRŮ, která se nerodila nijak snadno.


UMBRO JIHLAVA - 1. FC STREJKOVÉ STAR 3-5 (2-0)
Branky: Marek Albrecht 2, Bena - Prchal 2, Bečka, Bubík, Dočekal
Zápas dvou rozdílných poločasů, ve kterém Umbro přišlo během pěti minut druhé části utkání o svůj dvoubrankový náskok z první půle, navíc v dalších necelých deseti minutách inkasovalo další tři branky.
Třetí branka (pět minut před koncem) v síti Strejků už příliš neřešila, hosté si své druhé jarní vítězství už nenechali vzít.


FK STAVGAZ JIHLAVA RYCHLÉ PÍPY - RAIL TEAM 5-1 (2-0)
Branky: Lancman 2, Sebroň 2, Pytlík - Vojtěch Delín
Už ve 36. vteřina započali domácí svou pouť za tříbodovým ziskem, a když v šesté minutě přidali druhou branku, tak mohli být se vstupem do utkání spokojeni. Rail Team sice ve druhém poločase snížil na rozdíl jediné branky, ale Stavgaz odpověděl hned v následující minutě a v závěru pak jeho výhru pojistil Jiří Sebroň, který se prosadil dokonce dvakrát.


FC DOUBRAVA "A" - STS CHVOJKOVICE-BROD 11-8 (6-2)
Branky: Boháček 3, Koníř 3, Mazač 3, Vítek 2 - Pokorný 3, Cakl 2, Mikeš 2, Petr Došek
Pět branek v síti Chvojkovic během úvodní čtvrthodiny rozhodly o osudu utkání, neboť ve druhém poločase se hosté zlepšili a dokonce svého soupeře přestříleli, ale hrozivé manko v úvodu smazat nedokázali.