VI. Ježek liga - 3. kolo: KANONÝŘI a 1. FC Strejkové star nadělovali

24.04.2019

FC UDANAX - 1. FC OŽUJSKO 7-1 (3-0)
Branky: Vostál 4, Tomáš Ehrenberger 2, Pavel Souček - Vaněk
První šanci si sice vypracovali hosté, pak ale převzal otěže zápasu do svých rukou Udanax a během úvodí čtvrthodiny si jeho hráči vypracovali tříbrankový náskok. Na začátku druhé části utkání Ožujsko vstřelilo branku, ale domácí byli při střelecké chuti a nepřipustili zdramatizování utkání.

FK STAVGAZ JIHLAVA RYCHLÉ PÍPY - STS CHVOJKOVICE-BROD 3-2 (1-0)
Branky: K. Kubeš, Sebroň, Pytlík - Čermák, Mikeš
Zápas mužstev s nejdelšími názvy v šesté lize se vyvíjel lépe pro domácí, kteří měli po třiceti minutách k dobru dvoubrankový náskok, ale soupeři z Chvojkovic se nevzdali a během šesti minut dorovnali své manko. Pět minut před koncem ovšem přidal Jaroslav Pytlík třetí branku Stavgazu, na kterou už hráči z Chvojkovic odpovědět nedokázali.

KANONÝŘI - RAIL TEAM 13-0 (4-0)
Branky: Hadrava 4, Hercig 2, Tůma 2, Vlček 2, Houserek, Sobotka, Šaroun
KANONÝŘI vstoupili do utkání doslova jako velká voda, během úvodních sedmi minut nastříleli tři branky a sebrali soupeři veškerou naději na solidní výsledek. Ve druhém poločase navíc obrana Rail Teamu přestala fungovat úplně, čehož domácí využili k dalšímu brankovému přídělu do jejich sítě. Nejpilnějším střelcem v dresu KANONÝRŮ byl Martin Hadrava, který soupeři nasázel čtyři branky.

DENATURÁT ZHOŘ - UMBRO JIHLAVA 9-2 (5-0)
Branky: Krejčí 3, Novotný 3, Čada, Jaroslav Kučera, Lukáš Kučera - Bena, Hruška
Pět branek, které hráči Umbra inkasovali během prvního poločasu, rozhodlo o osudu utkání. Na začátku druhé části sice hosté dvěma zásahy snížili své manko, ale hráči Denaturátu si nechtěli zbytečně komplikovat situaci a přidali další braky do sítě Umbra. Malou útěchou pro hosty může být skutěčnost, že alespoň těsně unikli dvouciferné porážce.

FC DOUBRAVA "A" - 1. FC STREJKOVÉ STAR 1-13 (1-10)
Branky: Šimon - Dočekal 4, Bubík 3, Bečka 2, Černý 2, Prchal 2
Hrůzu a děs kolem sebe šířili hosté, kteří už během prvního poločasu nastříleli Doubravě deset branek a položili základ vysokému vítězství. Ve druhém poločase (k velké úlevě hráčů Doubravy) sice Strejkové ubrali plyn, ale i tak dokázali přidat další branky, které ještě navýšily jejich výhru.

GALAXIE - RIOT 10-5 (4-2)
Branky: Svítil ml. 3, Král 2, Musil 2, Svoboda 2, Hamáček - Havel 2, Vídenský 2, Ujčík
Hosté se sice ve dvanácté minutě ujali vedení 2-1, pak ale Galaxie převzala otěže zápasu do svých rukou a přejela svého soupeře jako zamrzlý rybník. Riot dvoucifernou porážku zmírnil až v závěru utkání, kdy dokázal přidat další tři branky a alespoň částěčně smazal své hrozivé manko.