Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

II. Liga rekapitulace, zajímavosti

30.04.2019

 


Na vrcholu tabulky se nacházejí jak už tomu v posledních sezonách bývá Druidové, Klasici B a Devillé. Na opačné straně si tým Fanklubu vybírá nováčkovskou daň a společně s Mokováky čekají na první jarní bodíky.


I přesto, že výsledy Klasiků jsou v posledních zápasech velice těsné 4:3, 5:4, 1:1, tak přesto jsou na špičce tabulky. Příjemnou novinkou pro ostatní je, že se z nich stává "hratelný" soupeř, který už všem nenakládá dvojciferné nadílky.  

Stálice II. ligy Druidové se letos prezentují velkou bojovností, houževnatostí a hlavně obrovskou silou, díky které jsou schopni obracet zápasy. S Brojlers z 1:3 na 4:3. Ovšem obrat ze včerejšího večera se Ždírcem, který režíroval netradiční střelece Havelka (5golů) nemá obdoby z 2:6 na 10:6. Kapitán F. Toman (9golů) drží Druidy na vrcholu tabulky a s chutí spřádá plány na bednu.


Omlazené Devillé předvádí velice atraktivní a útočný fotbal. 2.nejlepší útok soutěže s průměrem 6,5 gólu na zápas poukazuje na pohodu a chuť s kterou tým hraje. 
O jedinou prohru Devillé se postaral Atik, který i přes výhru obdržel 6 branek (6:7).


Příjemnou změnou pro Galacticos je v letošním ročníku prozatimní 4. příčka. Tým, který se vloni o chlup zachránil, si vzal pevně do rukou kapitán Míra Pauser. Jeho forma (9branek) a vize v podobě redukce a zkvalitnění hráčského kádru se zatím velice positivně projevuje.


V 1. kole rezerva Starletu zjistila, že kvalita II. ligy je vyšší než počítala (prohra 3:8). Od té doby se její příprava razantně změnila a následující tři těsné vítězství ( 5:4, 7:6,6:5 ) ji posunuly do středu tabulky na krásnou 5. pozici.


Na 6. pozici se nachází Ždírec, který táhne čtveřice střelců Bouček, O. Záškoda, Hably a Horáček. Dohromady nastříleli neuvěřitelných 32 branek. Titul nejofenzivnějšího mužstva si tudíž právem zaslouží. V případě zlepšení defensivní činnosti by mohli pomýšlet na vyšší příčky.


Zbyněk a Petr Tlačbabové z týmu Atik shodně nastříleli po 8 brankách. Brankář Chvátal se svými obránci se musí zlepšit, protože obrana Atiku je s 29 obdrženými brankami, nejhorší. Prozatimní výsledky Atiku jsou velice nevyrovnané 2:8, 9:2, 6:7,2:13...


Nováček FC Rivals, se prozatím prezentuje velice poctivými a vyrovnanými výkony. Sympaticky pozlobili Klasiky B (1:1) čímž je po dlouhé době konečně někdo "obral" o body. Svoje vyrovnané výkony vyšperkovali včerejší demolicí Atiku 8:2.


Talent Praha se prezentuje technickým fotbalem, který je ovšem provázen značnou dávkou nepřesností a neproměňování šancí. Marek Poláček zvaný "čoko" musí začít proměňovat šance. Týmu určitě pomůže i konečně uzdravený Ivan Kucarov. Včerejší těsná prohra 3:4 s Klasiky značí, že jsou na dobré cestě.


Tímto míříme do spodních pater tabulky, kde se nacházejí Brojlers, Mokováci a Fanklub. Mokovákům, kteří jsou už zvyklí na záchranářské boje, zcela určitě chybí střelec Roman Vyskočil, který se dává dohromady po zranění.


Dalšímu nováčkovi naší soutěže Fanklubu se bojovnost a snaha nedá upřít. Na bodové výsledky si zatím musejí počkat. Fanklub se také prezentuje tvrdší hrou a logicky tak pan Šimek vede nelichotivou, pomyslnou tabulku trestů s 2 ŽK.


Brojleři se prezentují stabilními výkony, hojnou hráčskou účastí a poctivým fotbalem, který jim prozatím přinesl jednu výhru. 
Záchranářské boje mezi těmito třemi týmy budou velice zajímavé, takže se máme na co těšit. Situace „nahoře i dole“ je vyrovnaná a sezona je teprve na začátku.Sportu Zdar a Fotbalu obzvlášť