Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. Ježek liga - 11. kolo: Jaro ovládli KANONÝŘI

27.06.2019


UMBRO JIHLAVA - STS CHVOJKOVICE-BROD 3-8 (2-3)
Branky: Bena, Geng, Hruška - Šalbaba 3, V. Došek 2, Mikeš 2, Čermák
Obě mužstva se minulý týden zachránila, a tak mohla k utkání nastoupit bez obav o výsledek. Domácím se povedl start do utkání, dvě branky v úvodních pěti minutách je posadili na koně, ale hosté nesložili zbraně, nejprve v polovině úvodního dějství snížili, aby pak v jeho závěru dvěma góly otočili vývoj utkání ve svůj prospěch. Ve druhé části už hráči Chvojkovic opanovali hrací plochu, přidali dalších pět branek a díky této výhře předskočili svého soupeře v konečné tabulce šesté ligy.


KANONÝŘI - DENATURÁT ZHOŘ 9-1 (5-0)
Branky: Sobotka 4, Tůma 2, Hadrava, Houserek, Vlček - L. Kučera
Souboj o vítězství v soutěži měl být podle papírových předpokladů vyrovnaný, ale opak byl pravdou, KANONÝŘI svému soupeři nedali čuchnout a v prvním poločase si vytvořili pětibrankový náskok, který jim zajistil vítězství a triumf v soutěži. Po změně stran domácí přidali další branky a Denaturát byl nakonec rád, že neutrpěl na závěr jara dvoucifernou porážku. KANONÝŘI tak mohli slavit postup, zatímco hosté, kteří prohráli tři z posledních čtyř utkání, mohli jen smutně přemýšlet nad promarněnou příležitostí.


RIOT - 1. FC OŽUJSKO 3-2 (1-2)
Branky: Havel 2, Vaněk - Václavík, Vaněk
Duel sestupujících lépe odstartovali domácí, už ve čtvrté minutě se ujali vedení, ale Ožujsko bleskurychle vyrovnalo. V závěru prvního poločasu se pak hosté dokonce ujali vedení a zajistili si lepší výchozí pozici do druhé části utkání. Druhý poločas ovšem nadějím Ožujska na první body nepřál, hned ve 27. minutě Riot vyrovnal a pět minut před koncem rozhodli domácí přesnou střelou o své vítězné rozlučce s šestou nejvyšší soutěží.


GALAXIE - FC DOUBRAVA "A" 5-4 (5-1)
Branky: Svítil ml. 2, Král, Musil, Prokš - Kožich 3, Dvořák
Galaxii se povedl v rozlučkovém zápase první poločas, vypracovala si čtyřbrankový náskok na svého soupeře, Tomáš Svítil ml., usilující o trofej pro nejlepšího střelce, přidal další dva zářezy na pažbu a z pohledu domácích to vypadalo na pohodový závěr jara. Doubrava ovšem ve druhém poločase začala zlobit, třikrát napnula síť za zády brankáře Galaxie a zdramatizovala utkání. Nakonec Galaxie výhru uhájila, a tak zakončila jarní sezónu v trochu lepší náladě než její soupeři z Doubravy.


RAIL TEAM - 1. FC STREJKOVÉ STAR 3-6 (2-3)
Branky: V. Delín, D. Luňáček, O. Luňáček - Černý 2, Dočekal 2, Bubík, Prchal
Domácí se sice rychle ujali vedení, ale hosté se prosadili dvakrát krátce po sobě a otočili průběh utkání ve svůj prospěch. Rail Team sice dokázal ještě dorovnat své manko, ale v poslední minutě inkasoval potřetí, a tak mohli být po prvním poločase spokojenější Strejkové. Na začátku druhé půle domácí znovu smazali svou ztrátu, pak ovšem už nestačili na soupeřovo tempo a Strejkové přidali další tři branky, které jim, k jejich velké smůle, zajistily "pouze" bronzovou medaili.


FK STAVGAZ JIHLAVA RYCHLÉ PÍPY - FC UDANAX 1-4 (0-1)
Branky: M. Kubeš - Vostál 2, P. Souček, Zamazal
Obě mužstva byla ve hře o postup, ale první poločas přiblížil postup hostujícímu mužstvu, které mělo nejtěsnější náskok před svým konkurentem. Ve druhé části utkání sice domácí dokázali vstřelit branku, zároveň ovšem inkasovali další tři, a tak mohla po závěrečném hvizdu propuknout postupová radost v táboře UDANAXu, který si výhrou zajistil druhou příčku v tabulce.