I.liga - 5.kolo: Abus Gastro překvapil SEDMÍK Some Jihlava

17.09.2019

V 5.kole nejvyšší soutěže se odehrály tyto výsledky:

Starlet pokračuje ve výborných výsledcích, tentokrát neměl slitování s Devillé, které porazil 11:2. Ve velmi bojovném zápase mezi Ježky a Litrpůlem byli nakonec úspěšní Ježci, kteří vyhráli 4:2 a připsali si velmi důležité 3 body. Maňana se nesešla proti Klasikům v úplně ideálním složení a nakonec prohrála 8:2. Some sice vyhrálo o branku první půli nad Abusem Gastro, ale svůj den měl nezastavitelný Ríša Svoboda, který se trefil celkem 9x a byl hlavním strůjcem historické výhry Abusu v poměru 11:7. Velmi vyrovnaý zápas z čela tabulky se odehrál mezi Pohárovou středou a R.U.M. Nakonec byl v přeslce šťastnější R.U.M., když vyhrál 7:6. Hranatá Koule proti Ježourům nezačala podle představ, když prohrála první půli, ve druhé ale Koule zápas otočila a vyhrála 4:1.