I.liga - 7.kolo: Na čelo první ligy vystoupal Starlet

02.10.2019

Hranatá Koule překvapivě nestačila na Abus Gastro, který bez největší opor Chramosty a Svobody vyhrál 5:3. Starlet v zápase s Pohárovkou tahal za delší konec lana a nakonec zápas dovedl do vítězného konce 6:3. Velmi vyrovnaný zápas se odehrál mezi Klasiky a R.U.M., když Klasici nakonec byli v koncovce efektivnější a vyhráli 3:1. Litrpůl proti Some prohrával 3 minuty do konce 7:4, ale závěr zamakal a nakonec vydoloval cennou remízu 7:7. Maňana prohospodařila náskok 4:1 po první půli proti Ježkům, kteří nakonec v závěru dokázali zápas otočit a vyhráli 7:6. Ježouři drželi krok s Devillé jen v první půli, která skončila 1:1. Ve druhé ale Devillé zabralo a získalo 3 body za výhru 6:2.

Událost kola: SEDMÍK Some Jihlava z posledních 2 zápasů získal pouze bod, což je opravdu rarita. Této situace využil Starlet, který se dostal na první místo.

Výkon kola: Abus se sice nemohl spolehnout na své opory v poli, ale velkou oporu našel v brance, kde Jindřich Jindřich ve svých 45 letech předvedl famózní výkon a dováděl hráče Koule k zoufalství.

Střelci kola: Lafuntál (Abus Gastro), Cech (Starlet), Vacek M. (Litrpůl), Vrzal M. (Devillé) - všichni tito hráči si připsali do tabulky střelců hattrik