Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

I.liga - 6.kolo: Po dohraném 6. kole se stal opět mistrem SEDMÍK Some Jihlava!!

04.11.2019

SEDMÍK Some Jihlava neponechal v zápase s Pohárovou středou nic náhodě a po výhře 9:4 potvrdil aktuální dominanci v jihlavské malé kopané. Starlet potřeboval v zápase s R.U.M. vyhrát, aby si udržel šanci alespoň na 3. místo, to se mu povedlo a vyhrál těsně 7:6. Devillé v posledním kolem muselo porazit Klasiky, aby se zachránilo, naopak Klasici potřebovali vyhrát, aby měli šanci na titul. Nakonec Klasici vyhráli 4:2 a nakonec skončili druzí. Devillé padá do druhé ligy a doprovodí Ježoury. Když by Abus Gastro vyrál s Litrpůlem, měl jisté 3. místo. Zápas ale nezvládl a prohrál 9:6. Naopak výsledek pomohl Litrpůlu, který se tak v nejvyšší soutěži udržel. Hranatá Koule porazila v poklidném zápase Ježky 6:5.


Událost kola: SEDMÍK Some Jihlava měl letošní sezonu nejistě rozhranou, ale závěr na rozdíl od soupeřů zvládl a připsal si další titul.


Výkon kola: Litrpůl v důležitém zápase podal velmi dobrý týmový výkon a vyhrou nad těžkým Abusem se udržel v nejvyšší soutěži


Střelec kola: Střelcem kola se stal Michal Příhoda (Starlet), který nasázal do sítě R.U.M. 5 branek a byl hlavním útočným nastrojem Starletu proti R.U.M.