Malá kopaná Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

27. ročník Memoriálu Stanislava Matouška neboli Vánoční turnaj, ovládla Maňana!!

26.12.2019

Ve skupině A byly k vidění hodně vyrovnané výkony, převážně zápay končili velmi těsně o branku, či remizou. Nakonec v tehle dramatické bitvě zůstal Černý Petr v rukách R.U.M., když se třemi body nepostoupil ze skupiny a odjel domů. Vyrovnanou skupinu vyhráli Klasici.


Ve skupině B byly pouze 4 celky, a tak se hrálo hlavně o umístění. Nakonec tutu skupinu vyhrál SEDMÍK some Jihlava.


Ve čtvrtfinálových zápasech se opět hráli velmi vyrovnané zápasy, kde nebyly velké rozdíl, nakonec mezi nejlepší 4 postoupily Starlet, SEDMÍK Some Jihlava, Maňana a po penaltovém rozstřelu s Devillé také Klasici.


V prvním semifinále narazil Starlet na SEDMÍK Some Jihlava. SEDMÍK působil suverenně po celý průběh turnaje a Starletu také nedal šanci a v pohodě postoupil do finále.


Ve druhém semifinále zdolala Maňana Klasiky, když její hru střelecky táhl Klíma a zezadu vše dirigoval precizní Klusák.


V souboji o 3.místo se Klasiky brzy dostali do vedení, ale Starlet dokázal odpovědět. Když už se zdálo, že vše spěje k penaltám, tak nástřel na bránu trefil Lacinu a ten 2 vteřiny před koncem vystřelil Klasikům 3. místo.


Ve finále bylo rozhodujícím okamžikem vyloučení Kučery, který do této doby nepustil jedinou branku, ale v úvodu zápas chytil míč mimo vápno a byl vyloučen. Maňana výhodu využila a dostala se do vedení. Vedení si výborně hlídala a dokáazala i navýšit vedení na 3:0. Ve druhé půli do SEDMÍK zkusil, ale Maňana trestala chyby a dávala branky přes celé hřiště a nakonec zápas zcela ovládla vysokým rozdílem a ač byla Maňana celý turnaj v minimálním počtu, tak si došla pro celkové prvenství.


Nejlepší hráč: David Klusák (Maňana)


Nejlepší střelec: Jiří Klíma (Maňana)


Nejlepší brankář: Zdeněk Kučera (SEDMÍK Some Jihlava)


Nejrychlejší branka: David Kavka (SEDMÍK Some Jihlava) - 27 vteřin