Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

Důležité informace!!!

25.07.2020

 


Důležitá oznámení


 


1. Valná hromada se po jarní části neuskuteční. Jedním z důvodů je, že se ligové soutěže neodehrály, odehrál se pouze pohár, jejímž vítězem se stal Abus Gastro, a kterému bude předán pohár osobně.


2. Vzhledem na současnou situaci kolem koronaviru je zbytečné nějak zvyšovat riziko a držet Vás v rouškách nemá smysl.


3. Co se týče rozpočtu, tak v další příloze bude pro přehled uvedeno hospodaření za rok 2019. Během jara se zvláštní pohyby nerealizovaly a na účtu je aktuálně:


4. Podzimní soutěže začnou v týdnu od 10.8.2020 a všechny ligy se budou hrát na stejných hřištích, jak bylo doposud: 1., 2., 3., 4., 6., 7. liga ve své obvyklé dny na Stoupách a 5. liga na Rošického v úterý.


5. Během začátku všech soutěží každý tým dostane nový míč na hru od společnosti SELECT. Tento míč je přímo na UT. Chtěli bychom Vás poprosit, abyste se k míčům chovali zodpovědně. Nebudeme je chtít vracet, či nějak kontrolovat stav poškození a podobně. Je to bonus pro Vás. Myšlenkou je, aby každý z týmu měl kvalitní míč na hru a neobjevovaly se nějaké „měchuřiny“.


6. Vzhledem k tomu, že situace kolem koronaviru je stále dost nepřehledná a nějaká omezení stále visí ve vzduchu a je těžké je nějak predikovat, tak bychom na Vás chtěli apelovat, aby na zápasy chodili opravdu jen hráči týmů, kteří budou nastupovat. Fanoušky raději nechte doma. Věřím, že většina z viru strach nemá, ale bohužel případná nařízení nejsme schopni ovlivnit, tak aspoň zmírnit riziko nákazy na minimum, ať můžeme soutěž bez problémů dohrát.


7. Avizované nové stránky se pozastavily, neboť vzniká projekt z vedení AMF, kde by se měly stránky nastavit pro všechny svazy tak, aby vypadaly podobně. Výhodou by bylo, že by nás to nemělo nic stát. Stránky a věci okolo nich jsou v běhu, ale datum dokončení nejsme schopni říci. V případě nějakých problémů opět rozjedem projekt svých vlastních webovek.


8. Probíhají jednání se členem MK Jihlava o natáčení zápasů z ligových soutěží a ze zápasů Superligy. Myšlenka je zhruba taková, že by se vždy v týdnu natočil zápas z nejvyšší soutěže a pak zápas z nižších lig. Zápasy by se měly streamovat na FB či na YouTube kanále. A měsíčně by se pak udělal třeba sestřih všech branek. Určitě by bylo ale přínosné, kdyby všechny týmy měly nějaké své logo, které by se pak dalo použít v předzápasové upoutávce. Vše je teprve čerstvé a uvidíme, jak celá situace dopadne. Veškerá loga prosím posílejte na ondra.lapes@centrum.cz . Není to samozřejmě povinnost.


9. Letošní ročník Superligy začne v novém formátu, kde se soutěž rozdělí na východ a zápas. Jihlavský výběr čekají: Pardubice, Brno, Olomouc, Blanensko, Ostrava. Z této šestice postupují 4 týmy do play off, kde nastoupí proti týmům z východu a utkají se o prvenství v lize.


10. Veškeré dotazy nebo připomínky můžete kdykoliv napsat na ondra.lapes@centrum.cz .