Malá kopaná Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. liga - 4. kolo: Šlágr kola pro 1. FC Ožujsko

14.09.2022


FC JIPOCAR - ŽDÍREC "B" 6-5 (4-2)
Branky: Balogh 3, Novák 2, Kováč - Jiroušek 2, Hanus, Klíma, Pruknar
Stačilo pouhých patnáct vteřin a Jipocar už byl ve vedení. Pak se střelci na poměrně dlouhou dobu odmlčeli, ale v posledních deseti minutách úvodní části se činili. Nejprve v 17. minutě hosté vyrovnali, aby pak během dvou minut Jipocar dvakrát překonal brankáře Ždírce. Hosté se pak ještě tři minuty před koncem poločase dostali na dostřel, ale v předposlední minutě Jipocar opět odskočil na rozdíl dvou branek. Ve druhém poločase se ve 38. minutě hráči Ždírce přiblížili opět na rozdíl jediné branky, ale Jipocar vzápětí přidal dvě branky a vypadalo to na poklidný konce utkání. Ovšem hosté ve 42. minutě zdramatizovali dvěma zásahy závěr utkání, ale k jejich velké smůle už na vyrovnání nedosáhli. FC Jipocar tak poprvé na podzim bodoval, zatímco Ždírec střídá výsledky podle čísla kola - liché znamená vítězství, sudé porážku.


1. FC U GÁBINKY - GALAXIE 1-5 (0-2)
Branky: Vlček - Svoboda 2, Váňa 2, Mokrý
Miroslav Svoboda (Galaxie) orámoval první poločas, první branku vstřelil čtyři minuty po začátku prvního poločasu, druhou čtyři minuty před jeho koncem. Jinak se obě mužstva trápila v koncovce, což při pohledu na tabulku nebylo až takovým překvapením (obě mužstva měla po třech kolech nejméně vstřelených branek). Hned zkraje druhého poločasu se Gábinka díky střele Michala Vlčka (27.) vrátila do hry, ale pak si vzal slovo Lukáš Váňa a jeho dvě trefy (28. a 33.) a sebral hráčům ve žlutých dresech veškeré naděje na úspěch v tomto utkání. Výhru mužstva v oranžovém ještě v závěru pečetil Jan Mokrý. Galaxie si tak připsala na podzim první body, zatímco 1. FC U Gábinky je jediným mužstvem v šesté lize, které ještě nezískala ani bod.


FC LEADERS - DUHA COLOR DV S. R. O. 3-2 (0-0)
Branky: Doležal 2, Klíma - Čičák, Homa
První poločas žádnou branku nenabídnul, a tak se vše podstatné událo ve druhé části. Nejprve byli na koni hráči Duhy, kteří během necelých dvou minut (30. a 31.) dokázali dvakrát prostřelit brankáře Leaders a vypadalo to, že si dokráčí pro tříbodový zisk. Ovšem hráči Leaders nesložili, o tři minuty později vstřelili kontaktní branku a v závěru utkání dvěma zásahy (44. a 49.), které si na své konto připsal Jakub Doležal, otočili výsledek ve svůj prospěch. FC Leaders tak podruhé na podzim zapsali tříbodový zisk, DUHA COLOR DV S. R. O. má prozatím vyrovnanou bilanci - dvě výhry, dvě porážky.


UMBRO JIHLAVA - HOSPŮDKA NA RŮŽKU 3-1 (1-0)
Branky: Bajgl, Ecker, Havlín - Novák
Umbro hned v úvodu zaskočilo svého soupeře a už ve třetí minutě se ujalo vedení. Hospůdka měla mírnou herní převahu, ale dlouho se nemohla najít recept na pozornou obranu, a když se jejím hráčům naskytla možnost skórovat z pokutového kopu v závěru poločasu, tak skončila střela vedle pravé tyče. Ve druhé části utkání Umbro odolávalo tlaku soupeře a ve 38. minutě navýšilo svůj náskok. Ale jen nakrátko, neboť ještě v téže minutě se Hospůdka dostala znovu na dostřel. Pak hosté nedokázali vyrovnat, když jeden z jejich útočících hráčů před prázdnou brankou trefil pouze tyč. V samém závěru pak Umbro přidalo třetí branku do opuštěné branky soupeře. Umbro Jihlava slaví druhou výhru v soutěži, Hospůdka Na Růžku poprvé na podzim klopýtla.


1. FC OŽUJSKO - FK NONAME 5-2 (1-0)
Branky: Bartoška 2, V. Hák 2, Šiška - Nesvadba, Tvrdý
V souboji mezi momentálně dvěma nejlepšími týmy soutěže jsme na branku nečekali příliš dlouho, už ve druhé minutě se Ožujsko ujalo vedení, ale pak měli navrch obrany, a tak jsme na další branky museli čekat až do druhé části utkání. Hned zkraje druhého poločasu přidalo Ožujsko druhou branku, a byť Noname hned o minutu později poprvé překonalo brankáře soupeře, tak to domácím nemuselo příliš vadit, neboť během pěti minut (36. - 41.) přidali další tři branky a v poklidu si dokráčeli pro další vítězství. Nic na jejich radosti nezměnila ani druhá branka Noname, která už jen upravila konečný výsledek. 1. FC Ožujsko je tak i nadále stoprocentní, FK Noname poprvé na podzim nezvítězilo.


TJ TOPIČŮF SALÓÓN - SK JUSTICE 5-1 (2-0)
Branky: Kocmánek, Maňo, Povýšil, Šimánek, Vorlíček - Šimek
Klíčovým okamžikem zápasu byla patnáctá minuta, kdy Justice inkasovala kuriózní branku, když autové vhazování soupeře přizvedl jeden z bránících hráčů a míč zapadl do sítě za překvapeného brankáře. "Topiči" využili rozhozenosti soupeře a v následující minutě přidali druhou branku. Největší naději na zdramatizování zápasu měli hosté na přelomu poločasu, ale jejich dva přímé volné kopy (24. a 27.) skončily s přispěním brankáře T. S. na brankové konstrukci. Ve druhé části utkání se Justice marně snažila najít cestu k brance soupeře, ale "Topiči" dobře bránili a navíc podnikali nebezpečné výpady, ale dlouho bojovali s nepřesnou muškou. Až v závěru utkání (43. - 48.) přidal domácí další tři branky, které podtrhly jejich další podzimní výhru. Drobnou kaňkou na výkonu "Topičů" byla inkasovaná branka v poslední minutě, která připravila jejich brankáře, který jinak podal perfektní výkon, o čisté konto. TJ Topičůf Salóón tak pokračuje v překvapivé cestě tabulkou směrem vzhůru, naopak SK Justice se po třetí porážce v řadě opět propadla tabulkou.