Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

Jaro je mrtvé – ať žije podzim!!

30.07.2009

Letní přestávka netrvá tak dlouho, jako ta zimní (téměř 5 měsíců), takže od malé kopané si příliš neodpočineme. Co je třeba udělat před zahájením podzimních ligových soutěží se dozvíte v této rubrice...

Předně si musí vedoucí mužstev ujasnit, koho z hráčů zaregistrovaných v oddíle napíší na soupisku pro P´09?? Musí např. vzít i v úvahu, které hráče uvolnil klub na hostování a jaký bude jejich další osud. Buď jim povolí další hostování, pokud ne, tak se hráči automaticky vrátí do mateřského klubu nebo se domluví na přestupu. Pro oboje je třeba vyplnit a podepsat přestupní/hostovací lístek jenž najdete zde a přehled hostujících hráčů najdete zde.
Prvním termínem, do kterého je nutné odevzdat přestupní/hostovací lístky je 31.7. 2009 a potom ještě budete mít tuto možnost 3x - 30.8., 27.9. 17.10. 2009!
Pokud se chystáte zaregistrovat nového hráče, podívejte se zde, co je třeba dodat vedoucímu ligy (Jak se přihlásit do MK Jihlava). Pokud odevzdáte soupisku, příp. i přestupní lístky, potom před vámi stojí již snadný, ale rozhodující krok – uhradit startovné pro sezónu P´09 a všechny dluhy oddílu za minulé sezóny! !! Jejich přehled najdete zde, případně jejich rozpad až na jednotlivé hráče oddílu podle sezón najdete zde .
Posledním dnem, kdy je možné startovné (3.000,- Kč/oddíl) a pokuty uhradit příslušnému vedoucí ligy je 31.7. 2009! Nenechávejte však vše na poslední den – riskujete tak totiž, že promarníte z různých důvodů (např. nezastihnete vedoucího) klíčový termín celého podzimu!! Po něm bude definitivně uzavřena startovní listina všech podzimních soutěží a opozdilcům hrozí vyřazení z našich soutěží, v lepším případě pád do nejnižší ligy! Vzhledem k tomu, že nový informační systém nyní umožňuje snadnou orientaci a kontrolu ve startovném a pokutách, nebudou již tolerovány několika týdenní zpoždění v platbách, jak tomu bylo u některých oddílů v minulých sezónách.
Co vás ještě čeká před podzimním výkopem?? V prvních červencovém víkendu zajíždí kvintet našich zástupců (Armagedon, Klasici, Plastoma, Starlet a Junapo 08) na Mistrovství ČR v malé kopané do Příbrami, o 2 týdny později se dvojice Colas, Bumerang zúčastní PVP v Měříně. Tím se přelomí naše jaro do podzimu a v úterý 18.8. 2009 se můžete zajít v 18:00 podívat, kdo získá Ligový pohár 2009 – jarní mistr Armagedon nebo Kulový blesk „A“?? Den poté – 19.8. 2009 proběhne od 18:00 v sále restaurace Zezulkárna tradiční letní Valná hromada zástupců všech oddílů s dekorováním jarních vítězů a dalšími důležitými body programu. POZOR neúčast je oceněna pořádkovou pokutou 500,- Kč! . No a hned další pondělí - 24.8.2009 začne další sezóna jihlavské malé kopané – v pořadí již 45.!!
Přejeme všem příjemné léto a brzy opět na shledanou, přátelé malé kopané..