Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. liga - 10. kolo: Postupová (ani sestupová) tajenka stále nevyřešena

27.10.2010

SOME VYSOČINA "A" - KALAMITA 2-1 (1-0)


Some slaví definitivní záchranu, Kalamitě se těžce dýchá.


Some se v prvním poločase ujalo zaslouženě vedení, ale v druhé části utkání se Kalamita začala tlačit do šancí a brzy se dočkala i vyrovnání. Vyrovnání vlilo hráčům Kalamity síly do žil a druhá branka visela doslova ve vzduchu, ale přišel zákrok (nebo spíše nepřišel) brankáře Kalamity a Some bylo opět o branku vepředu. Veškerá snaha o vyrovnání v závěrečných minutách ze strany Kalamity nepřinesla kýžené ovoce.


ŽST "B" - TEL AVIV 8-2 (2-0)


ŽST "B" stále drží postupovou pozici, Tel Aviv se ještě může poprat o bramborovou medaili.


ŽST "B" lépe kombinovalo a po prvním poločase šlo do šatny s dvoubrankovým náskokem. Ve druhém poločase si hráči ŽST "B" s vědomím bezpečného náskoku nechali ihned v úvodu dát branku a Tel Aviv vycítil šanci. Ovšem soupeř vzápětí vstřelil třetí branku a opět to s Tel Avivem vypadalo zle. Ještě jednou se dokázal dostat Tel Aviv na rozdíl jediné branky, ale pak se ŽST "B" rozstřílelo a dovedlo zápas do vítězného konce, byť se Tel Aviv nevzdal a snažil se s naruůstajícím skórem až do konce utkání něco udělat.


SV AYL - FC NETOPÝR 4-1 (1-1)


SV Ayl se stále hřeje na výslunní šesté ligy, FC Netopýr slaví jistotu záchrany.


SV Ayl nezačal zápas nejlépe, neproměnil penaltu a Netopýři, kteří byli velmi nebezpeční a neustále hrozili z brejků, se dostali do vedení. Ayl ale do poločasu ještě stihnul vyrovnat a ve druhé půli se prokázala větší kvalita na jejich straně a díky třem brankám si připsal důležité tři body do tabulky.


RC MAŇANA "B" - OLDS ŽELETAVA 4-0 (1-0)


Maňana stále může myslet na postup, Olds Želetava je jednou nohou v sedmičce.


Maňana svého soupeře přehrávala od začátku utkání, a i když se želetavští hráči snažili ze všech sil, naráželi na svou vlastní nervozitu při zakončení nebo na dobře hrající obranu Maňany. Maňana svou převahu vyjádřila v druhém poločase třemi přesnými zásahy během posledních patnácti minut a ze třetího místa může stále pomýšlet na pátou ligu.


BETA OLOMOUC - JIHLAVSKÝ BALET 5-2 (1-0)


Beta Olomouc si může oddechnout, je zachráněna, Jihlavský balet musí bojovat až do konce.


Jihlavský balet byl od počátku aktivnější, neboť si narozdíl od Bety byl schopen i přihrát, ale Beta dokázala jeho šance v pohodě odvracet. Beta poté zpřesnila hru a šla do kabin s nejtěsnějším náskokem. Druhá půle už byla gólovější, Beta svůj náskok navýšila a získala klíčové vítězství pro setrvání v soutěži.


BROJLERS PODĚŠÍN - KOZÁRNA 4-4 (1-3)


Brojlers přišli o šanci na medaili, Kozárna stále může uhrát umístění v horní polovině tabulky.


Brojlerům nestačilo ani dvoubrankové vedení v poločase, to Kozárna dokázala smazat během prvních deseti minut druhého poločasu. Když pět minut před koncem borci z Poděšína vstřelili vedoucí branku, tak se zdálo, že urvou tři body, ale opak byl pravdou. Tři minuty před koncem dokázala Kozárna vyrovnat a utkání tak skončilo zaslouženou dělbou bodů.


-mš-