Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

Podzimní soutěže ve finále!!

31.10.2010

V I. Ježek lize známe už nového mistra (Eurovia) i prvního sestupujícího (Torpédo 04). Zbývá tedy rozluštit. kdo získá stříbro, bronz a druhého Černého Petra? K druhému místu má sice nejblíže Armagedon, ale zítra ho čeká soupeř nejtěžší - dosud 100% nový mistr - Eurovia a pokud Klasici porazí předposlední Starlet, potřebují čerstvého šampióna porazit!
Boj o záchranu se zúžil již jen mezi Litrpůl a Starlet. Letošní vítěz Ligového poháru prožil bídný podzim, ale jeho šance na udržení jsou o hodně větší, než ty Starletu. Zítra ho totiž čeká o mnoho "snadnější" soupeř - k sestupu již odsouzené Torpédo 04! K záchraně tak Starletu nemusí stačit ani případná výhra nad stříbrem motivovanými Klasiky. Nicméně jejich zápas začíná v 19:00 hodin, Litrpůl začne o hodinu později, takže Starletu nezbývá než dát do zápasu vše, vyhrát a doufat, že Torpédo se pokusí o druhou výhru v soutěži..


Ve II. Trialog lize jsou vítězové známí - Bumerang a Global - takže pozornost se upírá na 3 ohrožené celky - Sportvel, Atletico Batelov a 1. FC Strejkové! Jisté je, že pouze 1 z tohoto tria se dočká spasení.
Sportvel má na 10. místě sice dvoubodový náskok, ale současně i nejtěžší překážku - v 18:00 narazí na čtvrtou Rychlou rotu a k záchraně mu postačí i jakákoliv remíza! Po něm se představí 11. Atletico Batelov se sedmou Hranatou koulí a od 20:00 si zahrají o setrvání ve II. Trialog lize Strejkové s papírově nejlepším protivníkem - devátou Černou smrtí! Zachrání je ale pouze vítězství a současné porážky Sportvelu a Atletica..


Ve III. Legea lize se bude v 11. kole bojovat o stříbro a bronz, což mohou být při nezájmu Palerma o postup do vyšší soutěže, obě postupová místa! Kanditátů je požehnaně - Ji-Paintball.cz, FC Orel Luka, FC Lontov i FC Trialog!
Druhý Ji-Paintball.cz čeká nepříjemná, šestá Finlandia. To Orli na tom jsou s losem lépe - zahrají si s Hemou, která je na posledním místě se sestupem již smířená. FC Lontov má nevyzpytatelný Imtec, jenž je sedmý a v posledních 3 kolech neuhrál ani bod. FC Trialog si zahraje o naději s "odepsaným" jedenáctým Realem..


Ve IV. Rádio Jihlava lize se ve čtvrtek večer dozvíme, kdo bude druhým postupujícím s Prologem. Ve hře jsou již jen druhý FC Jiřín a třetí FC Kalvárie. Jiřín se utká s šestým EFC Hexen "A" a pokud nechce mít žádné nervy musí vyhrát.
FC Kalvárie totiž nastoupí až po něm k duelu s posledním SK Máma, ve kterém je jasným favoritem. Vzájemný zápas vyhrála ve 4. kole Kalvárie 3:2 a tak Jiřínu remíza nemusí stačit!


Z V. ligy si už zajistily postup výše celky FC Venezia a MKM Dobronín, pád do VI. ligy již neodvrátí SM Oranjes, jenž neuhrál ani jeden bod! Doprovodí ho jeden z trojice Pošťáci, JP Gaseco a AC Bolívie.
První dva sice mají o bod více než Bolívie, ale čekaji je oba nejlepší týmy - Poštáci hrají s MKM a Gaseco změří síly s Venezií! Ani Bolívii ale nečeká žádný snadný soupeř - cesta k záchraně má pro ně dvě jasné podmínky - porazit třetí Tipsport Polná a držet palce postupujícím, aby zdolali její soky. Než nastoupí k poslednímu duelu, bude již jejich výsledky znát..


V VI. lize zatím nevíme vůbec nic, kromě toho, že o postup i sestup si to rozdá vždy trio mužstev - SV AYL, ŽST "B" a RC Maňana "B" a na druhém pólu tabulky se zapotí Jihlavský balet, Olds Želetava a Kalamita!
Šlágrem kola rozhodně bude souboj prvních dvou - SV AYL a ŽST "B"!! Remíza by zajistila postup oběma a samozřejmě i vítězi, naopak Maňana doufá, že jeden z vedoucích celků prohraje, což by do V. ligy posunulo právě jí v případě očekávaného vítězství nad poslední Kalamitou. Vyhlídky Kalamity jsou tedy hodně malé, Jihlavský balet by potřeboval k jistotě porazit šestou Kozárnu, Olds Želetava zase čtvrté Brojlery..


VII. Deník.cz liga má vyluštěny 3 ze 4 tajenek - do VI. ligy se vrací Březinky, do "osmičky" padli 2 ze 4 nováčků - S.P.Q.R. a Rapid! Na druhé postupové místo je supertlačenice.
Ve hře je hned 5 mužstev - Grizzly Úsobí, SK-AZ Chaos, ABUS Gastro, Old Boys a Rail Team!! Vzhledem k tomu, že druzí Grizzly hrají od 20:00 se sestupujícím S.P.Q.R., nezbývá ostatním čtyřem příliš velká šance, ale jelikož všichni z nich hrají před tímto zápasem, budou se určitě snažit naplno bodovat a věřit v zázrak..


V VIII. MF DNES lize se odehraje "pouze" bitva o postup neboť oba odpadlíci už jsou jasní - EFC Hexen "B" a FSC Černý balet. Ve hře jsou stále rezervy Little Monsters a www.odbilla.cz, Klíďo-píďo Telč a Dobrejtým.
Podobně jako v VII. Deník.cz lize i zde dojde v posledním kole k zásadnímu souboji - duelu obou vedoucích celků. Je jasné, že L. Monsters postačí k postupu remíza, Odbilla musí hrát na vítězství.
Klíďo-píďo má výhodu, že před svým zápasem s Cavalerou už bude znát, jak hrály celky před ním.


V IX. F&Z lize se hraje o 2 postupová místa a jednoho Černého Petra (jednoho už má Galaxie). Do "osmičky" se podívají dva z trojice Žďírec, 1.FC Mudrcové "B" a Atik.
Žďírec by si měl s devátým Interem poradit, Mudrcové se sedmou CZ asi také, takže na Atik příliš mnoho bookmakerů nesází.
Namočení Inter a Finlandia mají nelehké soupeře, čímž 11. Hostinec u lípy ještě žije - když porazí poslední Galaxii, bude mít poměrně slušnou šanci na záchranu..


J.M.