II. Trialog ligu vyhrál Global!!

02.11.2010

Sportvel potřeboval k udržení v soutěži naplno bodovat v zápase s Rychlou rotou. Po první půli své šance ještě držel, když prohrával nejtěsnějším rozdílem 1:0. Ve druhé půli už ale na podobný výkon nenavázal, když je sestřelil do 3.ligy Vorálek, který se trefil 4x a přispěl tak ke konečné výhře Rychlé roty 6:2.

Ježci „B“ v zápase s Flyers potvrdili špatný závěr sezony, když opět prohráli. Tentokrát dostali „nakládačku od Flyers v poměru 9:3 a jejich sen o postupu se rozplynul. Naopak Flyers po kontumaci v úvodním zápase parádně zabrali a nakonec je z toho skvělé 3. místo.

Strejkové si užili poslední zápas ve 2.lize, když porazili v zápase, ve kterém už o nic nešlo, Černou smrt 5:2. Sice Strejci získali stejný počet bodů jako Atletico Batelov, ale díky horšímu vzájemnému zápasu se vracejí opět do 3.ligy.

VŠP Jihlava potvrdila po pěkném výkonu zlepšující se výkony, když porazili vedoucí Bumerang jasně 5:2. Vysokoškoláci hráli pohledný kombinační fotbal a ukázali, že tato sezona by mohla být jen rozjezdem a v příští sezoně se dá očekávat boj o postupové pozice. Bumerang tak ztratil první příčku, kterou přepustil Globalu. Zápas byl taky zajímavý také proto, že se proti sobě střetli 2 nejlepší střelci II. Trialog ligy, a to Chmelík (VŠP) a Dan Kavka (Bumerang). Nakonec z tohoto souboje vyšel jako vítěz Chmelík, který v zápase vstřelil o gól víc a celkově vyhrál o 2 branky.

Jak se bojuje o záchranu předvedli hráči Atletica Batelov. V zápase s Hranatou Koulí, která ke konci sezony nabrala slušnou formu, prohrávali v poločase 3:2, ale díky velké bojovnosti výsledek otočili na konečných 6:5 a zajistili si druholigovou příslušnost a na další sezonu.

Global v zápase s Atisem potvrdil svojí parádní postupovou sezonu, když vyhrál 4:2. V první půli byl gólově úspěšnější Atis, když vyhrál 1:0 díky trefě „Jihlavského Pirese“ Rosti Vevery. Ve druhé půli už ale hráči Globalu zabrali a ukázali, že si první příčku zaslouží, když zápas otočili, hlavně díky Eliášovi Kamilovi jr., který vsítil hattrick.