9.F+Z liga - 11. kolo - Vítězem je Ždírec!

02.11.2010

Some vysočina „B“ – FC MOKOV 7:2 (2:2)

V utkání ve kterém prakticky o nic nešlo , protože oba celky nejsou na postupujících ani sestupujících pozicích se hrál průměrný fotbal. Mokov po porážce od Mudrců z minulého kola, která přišla až v poslední minutě chtěli naplno bodovat. Jenže Some se ukázalo jako vyrovnaný protivník a Mokov do ničeho nepustil. Po poločasové remíze Some přidalo a díky hetriku Ondřeje Sapoly, jehož to bylo poslední utkání  zvítězilo s přehledem 7:2.

Ždírec – FC Inter Jihlava 5:1 (2:1)

Ždírec, který ještě nepoznal v devítce hořkost porážky by v případě výhry vyhrál devítku a v případě prohry by se posunul na nepostupovou pozici. Vítězství se rodilo hodně těžce, protože Inter skvěle bránil a využíval znamenitě chyby v obraně Ždírce. Po těsné výhře první půle Ždírec přidal a dokázal vstřelit další důležité branky. Gratulace k 1. Místu a hodně úspěchu na jaře v 8.lize.

Nulová šance – Zoufalej chaos 6:1 (2:0)

NŠ měla celý zápas mírnou převahu a na rozdíl od svého soupeře dokázala vstřelit branky, zejména její kapitán Miroslav Kružík autor hetriku. V týmu chaosu došlo ke kuriózní situaci, kdy se jí zranili 3 hráči současně. Jednu chvíli hráli ve čtyřech.

Atik – FC Finlandia Doubrava „B“  6:1 (2:0)

Atik měl utkání pevně na svých kopačkách a bylo jen otázkou času až Doubrava vícekrát inkasuje. Po prohře si spečetili hráči rezervy Doubravy ortel sestupu .  Atik už věděl ,že nemůže být na lepší pozici než 3! Oba týmy Ždírce i Mudrců vyhráli.

1.FC Mudrcové „B“ – Czervena zvezda 5:2 (2:1)

Mudrcové si výhrou zajistili postup ze druhé pozice. Mohli devítku i vyhrát jenže senzace z prohry Ždírce se nekonala. Vítězství derigoval hetrikem Filip Toman, který také vyhrál střelce 9. Ligy s 24. Góly. Czervena zvezda skončila 2 body od sestupu na 8. místě.

Hostinec u Lípy – Galaxie 6:3 (5:0)

V tomto utkání musel Hostinec zvítězit, aby nedoprovodil právě Galaxii do desítky. To se také podařilo a po hladce vyhrané první půli si to Hostinec po změně stran pohlídal a zůstává v devítce. Za vítěze vstřelil Vojtěch Exner 4 branky.

Díky za přístup Vás všech a přeji hlavně zdraví…