Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

VI. liga - 11. kolo: SV Ayl králem podzimu

03.11.2010

TEL AVIV - SOME VYSOČINA "A" 3-7 (0-3)


Oběma týmům šlo už jen o čest a slávu (a především tři dnešní body).


Tel Aviv by dnešek nejradši vymazal, neboť utkání se Some Vysočinou se mu vůbec nepovedlo. Some si vypracovalo tříbrankový náskok už v prvním poločase a ve druhém dějství své vedení navršilo dokonce na šestibrankový rozdíl. Až poté Tel Aviv zapnul, vstřelil tři branky (jednu ovšem ještě inkasoval) a umazal trochu z náskoku Some.


BROJLERS PODĚŠÍN - OLDS ŽELETAVA 3-6 (2-2)


Jednomu šlo o medaili, druhému o záchranu.


Brojlers mohli v případě výhry (a zaváhání Maňany) mohli pomýšlet na bronz, Olds se stále mohli zachránit. První poločas se nesl v nerozhodném duchu, jak výsledkově, tak i herně. A kdo čekal, že v druhé půli favorit zapne, tak byl zklamán. Olds se chytli poslední šance k záchraně a čtyřmi góly svého favorizovaného soka srazili na kolena. Brojlers tak přišli o medaili, Olds Želetavě nakonec nebudou ani tři body z posledního kola nic platné.


JIHLAVSKÝ BALET - KOZÁRNA 6-0 kont.


Jihlavský balet potřeboval tři body k záchraně, Kozárna již o nic nehrála.


A tak to i nakonec dopadlo, neboť hráči z Kozárny se na poslední kolo vykašlalli, a tak tři body, které potřeboval k záchraně, získal Jihlavský balet skoro zadarmo.


ŽST "B" - SV AYL 1-4 (0-3)


Poslední kolo, zápas o všechno pro oba týmy.


Souboj vedoucích týmů měl jasně rozdané karty - vítěz bere vše. Po prvním poločase bylo jasno, neboť Ayl si vypracoval tříbrankový náskok a nasměroval svou loď k břehům páté nejvyšší soutěže. Ve druhé části utkání se obě mužstva trefila jedenkrát, a tak se rozdíl ve skóre nezměnil. A zatímco v "šatně" Aylu bouchalo šampaňské, ŽST nezbývalo nic jiného než držet palce Kalamitě, aby obrala o nějaký ten bodík Maňanu.


RC MAŇANA "B" - KALAMITA 6-2 (5-1)


Maňana cítila šanci na postup, Kalamita už jen dohrála soutěž.


Maňana si nenechala ujít šanci k postupu, která se jí naskytla, a od úvodních vteřin utkání se zakousla do svého soupeře a každým gólem, který vstřelila (jen v první půli se radovala pětkrát), se blížila k postupu. Kalamita se snažila rozloučit důstojně se šesotu ligou, ale soupeř jí toho moc nedovolil. Druhý poločas se dohrával jen z povinnosti a po závěrečném hvizdu mohla vypuknout posutpová radost borců z Maňany.


FC NETOPÝR - BETA OLOMOUC 10-1 (5-1)


Obě mužstva šla do utkání s cílem si zahrát a nezranit se.


Pro Betu začalo utkání strašidelně, neboť ve druhé minutě inkasoval tvrdý direkt do hlavy špílmachr Doležal (navíc si dal málem vlastní branku) a celá hra Bety se rázem rozpadla. Netopýři si v klidu zastříleli a roznesli svého soupeře na kopytech, neboť v každém poločase nasázeli do sítě svého nešťastného sparingpartnera (jinak se dnešní účast Bety nedá nazvat) po pěti brankách.


-mš-