Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

Hráči se střídavým startem



ID číslo Jméno Příjmení Oddíl
4011 Jan Fuxa FK Klasici "A"
3975 Matěj Neuwirth FK Klasici "A"
4 Zdeněk Tichánek FK Klasici "A"
4021 Adam Zdeněk Dubec FK Klasici "A"
1259 Miroslav Šancl FK Klasici "A"
1524 Zdeněk Kourek FK Klasici "B"
2905 Josef Nevosad FK Klasici "B"
3392 Michal Houzar FK Klasici "B"
2296 Dušan Vanko FK Klasici "B"
11 Luboš Rychtecký FK Klasici "B"
1259 Miroslav Šancl FK Klasici "B"
1850 Ladislav Molák FK Klasici "B"
5 Karel Jambor FK Klasici "B"
9 Pavel Kocmánek FK Klasici "B"
10 Vladimír Kocmánek FK Klasici "B"
29 Ladislav Král FK TULIP
847 Oldřich Vítů FK TULIP
147 Petr Duba FK TULIP
155 Petr Královský FK TULIP
86 Tomáš Kaláb FK TULIP
144 Petr Bajer FK TULIP
1204 Dalibor Čáp FK TULIP
1208 Marek Šťáva FK TULIP
1203 Aleš Čáp FK TULIP
17 Michal Pazderník FK TULIP
3724 Leopold Habermann FK TULIP
1210 Marcel Vacek FK TULIP
52 Jaromír Poul Ježek
47 Petr Kocmánek Ježek
1081 Dušan Vondruška Ježek
73 Ondřej Lapeš Starlet "A"
3022 Jan Filsak Starlet "A"
75 Lukáš Paiskr Starlet "A"
3554 Michal Příhoda Starlet "A"
216 Rostislav Vevera ATIS Legendy
1976 Petr Škoda www.odbilla.cz "A"
2984 Michal Řehák www.odbilla.cz "A"
3343 Marián Blaško www.odbilla.cz "A"
2654 Pavel Kislinger www.odbilla.cz "A"
2612 Jaromír Tobolka www.odbilla.cz "A"
3520 Jan Šimek Sportvel A
3856 Miroslav Kabelka Sportvel A
3037 Dominik Skotar Sportvel A
2950 Jan Solař SEDMÍK - Some Jihlava "B"
161 Marcel Veselý SEDMÍK - Some Jihlava "B"
2564 Kamil Straka SEDMÍK - Some Jihlava "B"
3512 Lukáš Poul Monsters
4304 Filip Picka Monsters
3144 Michal Šabatka Monsters
2746 Petr Heřmánek SV Ayl "A"
2342 Dominik Ramach SV Ayl "A"
2218 Adam Plášil SV Ayl "A"
386 Jan Bucl SV Ayl "A"
2499 Jiří Rod AC Spatra
4382 Štěpán Vyskočil ABUS GASTRO
3408 Jiří Labuta ABUS GASTRO
4493 Ondřej Vyskočil ABUS GASTRO
4413 Lukáš Maštera ABUS GASTRO
517 Martin Babák FC Jiřín
1168 Vlastimil Řežábek FC Jiřín
447 Marcel Brunner FC Jiřín
1860 Pavel Šimek FC Jiřín
745 Vitězslav Jaroš FC Ajtakrajta
1683 František Bouchner Šlapky
1286 Patrik Lopatka Šlapky
2517 Jaroslav Kružík Šlapky
1282 Zdeněk Beneš Šlapky
2072 Aleš Homola Šlapky
779 Miloslav Hulín Šlapky
746 Jaroslav Martínek Šlapky
1254 Rudolf Matějíček Šlapky
2119 Radim Podhrázský Šlapky
597 Robert Holas Šlapky
1278 Martin Duba Šlapky
1507 Karel Pojezný FC Inter Jihlava
432 Rostislav Kruntorád FC Inter Jihlava
3935 Milan Hlávka SEDMÍK - Some Jihlava "A"
4747 Zdeněk Smutný SEDMÍK - Some Jihlava "A"
158 Ondřej Sapola SEDMÍK - Some Jihlava "A"
625 Karel Sedmík SEDMÍK - Some Jihlava "A"
1015 Lukáš Milfajt SK - AZ Chaos
877 Otakar Němeček SK - AZ Chaos
880 Jan Svoboda SK - AZ Chaos
902 Radek Tomas Asapo - Kavčí Hory POLNÁ
905 Jiří Šimek Asapo - Kavčí Hory POLNÁ
903 Martin Procházka Asapo - Kavčí Hory POLNÁ
987 Miroslav Kohoutek FC Vašíčkova banda
1550 Daniel Novák RC Maňana "A"
2090 Radek Niederle RC Maňana "A"
1068 David Korovjak RC Maňana "A"
976 Stanislav Kavka RC Maňana "A"
1968 Pavel Knepr FC Hranatá Koule
58 Marek Merhaut FC Hranatá Koule
3015 Jiří Dušovský FC Hranatá Koule
2136 Vojtěch Rychtecký ŽST
1315 Jan Švehla ŽST
1379 František Sázavský ŽST
1382 Petr Chalupa ŽST
4186 Josef Požár ŽST
1305 Rostislav Novák ŽST
929 Pavel Vacek ŽST
376 Martin Racz ŽST
2220 Martin Freitich ŽST
102 Petr Vorálek Palermo
1173 Zdeněk Duba Palermo
1181 Tomáš Pokorný FC Lontov
108 Václav Haman FC Real ´91 "A"
3875 Hayk Nikoyan FC Real ´91 "A"
1144 Tomáš Duda FC Real ´91 "A"
1275 Martin Šedivý FC Real ´91 "A"
90 Jiří Pittner 1. FC U Gábinky
1419 Pavel Ruta FK Stavgaz Jihlava Rychlé pípy
1930 Jiří Novotný FK Stavgaz Jihlava Rychlé pípy
3986 Leoš Delín JP Gaseco
1539 Dušan Luňáček Rail Team
3740 Zdeněk Novák Rail Team
1684 Jan Skořepa Old Boys
1687 Josef Procházka Old Boys
1700 Grzegorz Bajon FC Doubrava "A"
1023 Rostislav Hanus Ždírec
1018 Ondřej Záškoda Ždírec
2260 Bohuslav Fiala Ždírec
4133 Libor Pospíchal Ždírec
2771 Robert Pavlík st. Fanklub FCV
3909 David Bártů FC Rivals PL
3214 Tomáš Bartoň FC Rivals PL
4316 Šimon Kolář FC Rivals PL
3529 Jan Hudec FC Rivals PL
3743 Michal Petráš FC Rivals PL
4208 Jan Mikeš SV Ayl "B"
3622 Dominik Pacek SV Ayl "B"
1050 Jaroslav Flégr SV Ayl "B"
4896 Zhomart Zhusipbek SV Ayl "B"
2786 Ondřej Novotný Denaturát Zhoř
4494 David Málek ALPHA
4200 Nikolas Šíma ALPHA
4399 Tomáš Nguyen ALPHA
4019 Miloslav Čech ALPHA
58 Marek Merhaut Litrpůl B