Malá kopaná Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

Hráči se střídavým startem



ID číslo Jméno Příjmení Oddíl
4300 Michal Jurč FK Klasici "A"
4 Zdeněk Tichánek FK Klasici "A"
10 Vladimír Kocmánek FK Klasici "A"
1259 Miroslav Šancl FK Klasici "A"
3724 Leopold Habermann FK TULIP
147 Petr Duba FK TULIP
155 Petr Královský FK TULIP
86 Tomáš Kaláb FK TULIP
144 Petr Bajer FK TULIP
1210 Marcel Vacek FK TULIP
29 Ladislav Král FK TULIP
73 Ondřej Lapeš Starlet "A"
3554 Michal Příhoda Starlet "A"
3022 Jan Filsak Starlet "A"
4337 Lukáš Konrád Starlet "A"
1976 Petr Škoda www.odbilla.cz "A"
2984 Michal Řehák www.odbilla.cz "A"
2654 Pavel Kislinger www.odbilla.cz "A"
2612 Jaromír Tobolka www.odbilla.cz "A"
3343 Marián Blaško www.odbilla.cz "A"
3520 Jan Šimek Sportvel A
3037 Dominik Skotar Sportvel A
2564 Kamil Straka SEDMÍK - Some Jihlava "B"
2950 Jan Solař SEDMÍK - Some Jihlava "B"
161 Marcel Veselý SEDMÍK - Some Jihlava "B"
4304 Filip Picka Monsters
3512 Lukáš Poul Monsters
2342 Dominik Ramach SV Ayl "A"
3676 Marek Pernička ml. SV Ayl "A"
136 Filip Longauer SV Ayl "A"
501 Jan Chalupský SV Ayl "A"
2218 Adam Plášil SV Ayl "A"
2499 Jiří Rod AC Spatra
3261 Tomáš Kašík ABUS GASTRO "A"
3856 Miroslav Kabelka ABUS GASTRO "A"
4493 Ondřej Vyskočil ABUS GASTRO "A"
4413 Lukáš Maštera ABUS GASTRO "A"
745 Vitězslav Jaroš FC Ajtakrajta
432 Rostislav Kruntorád FC Inter Jihlava
1507 Karel Pojezný FC Inter Jihlava
158 Ondřej Sapola SEDMÍK - Some Jihlava "A"
625 Karel Sedmík SEDMÍK - Some Jihlava "A"
4586 Tomáš Kravčík SEDMÍK - Some Jihlava "A"
3935 Milan Hlávka SEDMÍK - Some Jihlava "A"
1015 Lukáš Milfajt SK - AZ Chaos
877 Otakar Němeček SK - AZ Chaos
880 Jan Svoboda SK - AZ Chaos
902 Radek Tomas Asapo - Kavčí Hory POLNÁ
905 Jiří Šimek Asapo - Kavčí Hory POLNÁ
903 Martin Procházka Asapo - Kavčí Hory POLNÁ
987 Miroslav Kohoutek FC Vašíčkova banda
976 Stanislav Kavka RC Maňana "A"
1550 Daniel Novák RC Maňana "A"
2090 Radek Niederle RC Maňana "A"
111 Jan Procházka FC Hranatá Koule "A"
1112 Petr Klímek FC Hranatá Koule "A"
1090 Tomáš Tymkovič FC Hranatá Koule "A"
1886 Daniel Schrek FC Hranatá Koule "A"
4186 Josef Požár ŽST
376 Martin Racz ŽST
2136 Vojtěch Rychtecký ŽST
1379 František Sázavský ŽST
1382 Petr Chalupa ŽST
1315 Jan Švehla ŽST
3875 Hayk Nikoyan FC Real ´91 "A"
1144 Tomáš Duda FC Real ´91 "A"
108 Václav Haman FC Real ´91 "A"
1275 Martin Šedivý FC Real ´91 "A"
1419 Pavel Ruta FK Stavgaz Jihlava Rychlé pípy
1930 Jiří Novotný FK Stavgaz Jihlava Rychlé pípy
3986 Leoš Delín JP Gaseco
1684 Jan Skořepa Old Boys
1700 Grzegorz Bajon FC Doubrava "A"
4133 Libor Pospíchal Ždírec "A"
1023 Rostislav Hanus Ždírec "A"
1018 Ondřej Záškoda Ždírec "A"
2260 Bohuslav Fiala Ždírec "A"
4870 Jiří Jiroušek Ždírec "A"
3529 Jan Hudec Taurus "A"
3743 Michal Petráš Taurus "A"
1458 Miroslav Pauser Taurus "A"
4316 Šimon Kolář Taurus "A"
3622 Dominik Pacek SV Ayl "B"
4208 Jan Mikeš SV Ayl "B"
2786 Ondřej Novotný Denaturát Zhoř "A"
4778 Vojtěch Kučera Riot
4742 Lukáš Sedlák Riot
4621 Jan Kruntorád Riot
4620 Tobiáš Malena Riot
58 Marek Merhaut Litrpůl
4839 David Hajdík Taurus "B"