Malá kopaná Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

Reprezentace - Aktuality

DRFG SUPERLIGA : Jihlava smetla nabitou Příbram

31.05.2016

fotka

Prořídlý výběr Jihlavy si ve 13.kole DRFG Superligy Malého fotbalu smlsl na hvězdami nabitém výběru domácí Příbrami. O výsledku rozhodla desetiminutovka v 1.půli. Jihlava se tak po vítězství 9:4 vrací na 3.příčku průběžné tabulky. Toto umístění bude hájit v posledním kole, kdy na domácím hřišti hostí ve středu 8.6.2016 od 18:40 poslední Milovice.

Zobrazit celý článek       

LMF: Jihlava zdolala Příbram po penaltách 4:3!

14.11.2015

fotka

Dobrá forma výběru Jihlavy v Lize malého fotbalu pokračuje. V 6. kole se doma utkal s Příbramí a po prohraném prvním poločase 0:2, dokázal během 20. minut brankami Průchy, Heideho a Kavky otočit stav na 3:2. Komplikace přišla po vyloučení Szabo a soupeř v 54. min. srovnal na 3:3! Další přesilovce již ale naši odolali a po výhře na penalty si připsali do tabulky 2 body! Z posledních třech zápasů jich tak získali 8 a po dnešku poskočili na 4. příčku...

Zobrazit celý článek       

Reprezentace MKJ stále hledá trenéra...

18.11.2014

fotka

Vzhledem k tomu, že lednové FINAL 4 v Milovicích bude posledním "klubovým" šampionátem, je potřeba věnovat pozornost novému chystanému formátu MČR v malém fotbale, kde nebudou jednotlivé členské svazy reprezentovat kluby, ale reprezentační výběry těchto svazů.
Proto je snahou VV MKJ být připraveni na tento projekt, jehož start je naplánován na podzim 2015....

Zobrazit celý článek       

Výběr MK Jihlava na Babylon Cupu 2014

10.07.2014

fotka

O víkendu se uskutečnil další ročník Babylon Cup 2014 v Jaroměři. kterého se podruhé v řadě zúčastnil i výběr MK Jihlava. Tentokrát si výběr na paškál vzali David Lacina a Borek Volák, kterým se nakonec podařilo po oslovení spousty hráčů, kteří nakonec nemohli, postavit solidní tým, který jel na turnaj ve složení: Stýblo (ŽST), Lapeš, Paiskr, Bambula, Cejpek (všichni Starlet), Volák (Klasici), Lacina (Ježek), Fejt (AMC Trans), Kolman (Pohárová středa).

Zobrazit celý článek       

Výběr MK Jihlava bojoval na Zelencupu 2014

23.06.2014

fotka

Výběr MK Jihlava při své první účasti na Zelencupu v Českém Dubu minulý víkend sice na nejlepší nestačil, přesto svým výkonem nezklamal a z nabitého mezinárodního turnaje odcestoval se ctí.
Podrobnou zprávu o všech zápasech reportéra a brankáře v jedné osobě - R. Tomana čtěte níže...

Zobrazit celý článek       

Výběr MK Jihlava obhájil v Bratislavě stříbro!

01.05.2008

fotka

Medailová žeň výběru MK Jihlava pokračuje. Ve sváteční den opět zavítali reprezentanti jihlavské malé kopané na mezinárodní turnaj – III. ročník Memoriálu K. Jokla – do Bratislavy, kde obhajovali loňské stříbro. Těžký úkol se nakonec podařilo splnit. Náš celek byl navíc jen 1 bod od celkového vítězství v konkurenci dalších 8 týmů z ČR a SR a jako jediný dokázal porazit celkového vítěze – domácí FC Ružinov! Z náročných 8 utkání 6x zvítězil a jen 2x odešel poražen.


Fotografie z turnaje najdete ZDE.

Zobrazit celý článek       

Jihlavské výběry uspěly v Rakousku!

30.05.2007

fotka

Další medaili – tentokrát bronzovou – veze výběr Jihlavy z rakouského Oberlienzu, kde o víkendu probíhala Olympiáda v malé kopané. V konkurenci 30 týmů z Rakouska, Itálie, Německa a ČR se naše 2 celky rozhodně neztratily. Jeden výběr vybojoval bronzovou medaili, poté co mu jen souhrou nešťastných náhod a chyb rozhodčích unikla účast ve finále a druhý obsadil pěkné šesté místo, když jako jeden z mála mužstev na turnaji dokázal sebrat 2 body pozdějšímu celkovému vítězi – nám dobře známému – FC Fischer Café Brno, ale nakonec mu podlehl po střelbě pokutových kopů!

Fotografie z turnaje - Kleinfeld Olympiade Lienz - Rakousko

Zobrazit celý článek       

Jihlavský výběr získal stříbro v Bratislavě!

02.05.2007

fotka

Na 1. máje vycestoval výběr jihlavské malé kopané na mezinárodní turnaj v malé kopané do Bratislavy, kde se střetl se 4 celky z Bratislavy, jedním z Maďarska a výběrem brněnské malé kopané. Hrálo se systémem každý s každým, takže všichni odehráli náročných 6 zápasů (2 x 15 minut). Tým MK Jihlava rozhodně nezklamal a byl velmi blízko celkovému triumfu. Nakonec ale na první místo nedosáhl, když prohrál pouze s konečným vítězem – výběrem Brna (3:5). V celkovém součtu nám scházel jediný bod! Více o turnaji přineseme v nejbližších dnech…
Další informace o akci si můžete přečíst ZDE
Fotografie z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii
Další fota najdete na internetových stránkách Deníku.

Zobrazit další aktuality
0