Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

Přehled udělených žlutých karet


Jméno Příjmení Oddíl ŽK Kolo
Adam Plášil SV Ayl "B" 4 2 , 3 , 9 , 11
Jakub Půža Monsters B 4 3 , 4 , 6 , 6
Denislav Gichev South Division 3 4 , 6 , 7
Petr Tlačbaba TALENT PRAHA 3 6 , 10 , 11
Tomáš Bartoň FC Rivals PL B 2 1 , 10
Jaroslav Bečka 1.FC Strejkové star 2 1 , 1
Zdeněk Brussmann Mokováci 2 5 , 10
Jakub Göth FK Klasici "B" 2 5 , 7
Šimon Habermann FC Lontov 2 2 , 8
Stanislav Kavka Litrpůl B 2 6 , 9
Tomáš Kourek Riot 2 9
Ladislav Křikava AC Spatra 2 7 , 8
Lukáš Kučera Denaturát Zhoř 2 1 , 3
Jiří Labuta ABUS GASTRO B 2 2 , 2
Jakub Loži SV Ayl "A" 2 3 , 10
Sasho Lyubenov Bílí orli 2 5 , 5
Radim Musil Red Hot 2 1 , 2
Filip Páša FC Jiřín 2 4 , 7
Miroslav Pauser FC Galacticos 2 2 , 3
Michal Petráš FC Rivals PL B 2 3 , 7
Ondřej Přibyl Pohárová středa 2 1 , 9
Jiří Schafferhans LUBAS KLUB SPORT 2 1 , 3
Pavel Svoboda ABUS GASTRO B 2 2 , 11
Lukáš Tomšů Hospůdka Na Růžku 2 3 , 7
Michael Trnka Sportvel A 2 2 , 11
Martin Tůma Sportvel A 2 4 , 7
Petr Urbánek DRUIDS 2 4 , 7
Radek Zadina Hospůdka Na Růžku 2 5 , 10
Václav Abrahám AC Spatra 1 8
Marián Antoš FC Galacticos 1 3
David Bena Umbro Jihlava 1 7
Jakub Benáček ABUS GASTRO 1 3
Dalibor Beneš VŠP Jihlava 1 2
Jaroslav Bína 1.FC Ožujsko 1 3
Miloslav Brabec Pohárová středa 1 4
Ondřej Brázda FC Popice 1 5
Ondřej Brukner Brojlers Poděšín 1 2
Jakub Bulant FC UDANAX 1 9
Dominik Cabúk Litrpůl "A" 1 6
Josef Caha SURIKATY 1 5
Filip Coufal DEVILLÉ 1 8
Jan Coufal Tel Aviv 1 4
Josef Čamek Hospůdka Na Růžku 1 10
Zdeněk Daniel FC Real ´91 "A" 1 4
Jiří Dočkal SSC Rock Club Jihlava 1 3
Tomáš Doležal PVFC 1 6
Adam Zdeněk Dubec DRUIDS 1 2
Tomáš Duda FC Real ´91 "A" 1 10
Ondřej Eliáš SEDMÍK - Some Jihlava "A" 1 6
Patrik Fišer FK TULIP 1 5
Zdeněk Folta Asapo - Kavčí Hory POLNÁ 1 1
Jan Frühauf TJ Topičůf Salóón 1 3
Jan Fuxa FK Klasici "B" 1 10
Jan Göth FK Klasici "A" 1 9
Lukáš Gregor FC Lontov 1 9
Robin Guth FC Lontov 1 7
Jan Hably Ždírec 1 1
Lukáš Hájek Ježek 1 8
Adam Hála 1.FC Strejkové 1 2
Robert Hamáček Galaxie 1 9
Pavel Heřmánek TJ Topičůf Salóón 1 3
Petr Heřmánek SV Ayl "A" 1 11
Aleš Homola SK Máma 1 1
Pavel Horáček Ždírec 1 6
Lukáš Houserek KANONÝŘI 1 1
Petr Hrala FC Inter Jihlava 1 1
Jan Hudec FC Rivals PL B 1 9
Daniel Chládek RC Maňana "A" 1 5
Georgi Ivanov South Division 1 8
Adam Jirák FC Rivals PL B 1 3
František Jiřík FC Leaders 1 9
Michal Jurč Ježek 1 5
Ivan Kameník FC Jiřín 1 9
Jan Klíma FC Leaders 1 9
Pavel Kocmánek FK Klasici Zvonějov 1 9
Jakub Koch Umbro Jihlava 1 5
Šimon Kolář FC Rivals PL B 1 3
Lukáš Kondrát www.odbilla.cz "A" 1 4
David Kosmák Galaxie 1 7
Martin Kovář RC Maňana "A" 1 10
Martin Král Galaxie 1 10
Aladin Krasiminov South Division 1 1
Jan Krčál ŽST 1 3
Jiří Kubát RC Maňana "A" 1 9
Lukáš Licha Monsters B 1 3
Josef Lindourek JP Gaseco 1 4
Milan Machovec Fanklub FCV 1 3
Daniel Matula AC Spatra 1 6
Antonín Mencl Czervena Zvezda 1 11
Saša Micic Bílí orli 1 5
Michal Mikeš TALENT PRAHA 1 6
Richard Neubauer FC Galacticos 1 2
Michal Novák JP Gaseco 1 5
Pavel Obršlík FK Stavgaz Jihlava Rychlé pípy 1 2
Adam Opata Galaxie 1 10
Tomáš Pahr Red Hot 1 3
Lukáš Paiskr Starlet "B" 1 10
Matouš Páša FC Jiřín 1 7
Daniel Pauhovič Bílí orli 1 1
Michal Pazderník FK TULIP 1 6
Lukáš Pech 1.FC Ožujsko 1 11
Aleš Pernička JP Gaseco 1 6
Robert Peschel Czervena Zvezda 1 10
Roman Petr SURIKATY 1 2
Filip Picka Monsters B 1 3
Ivan Pöndl ŽST 1 8
Jaromír Poul FK Klasici Zvonějov 1 3
Jiří Prchal RC Maňana "A" 1 1
Jan Procházka FC Hranatá Koule 1 1
Jan Procházka Palermo 1 10
Kamil Průcha Palermo 1 3
Jan Přikryl FC UDANAX 1 3
Pavel Půža JP Gaseco 1 1
David Rauscher FC Alkoholix 1 4
Filip Salák DEVILLÉ 1 6
Michal Skořepa FC Popice 1 1
Dominik Skotar FC Galacticos 1 3
Lukáš Solař Brojlers Poděšín 1 5
Jan Šimek LUBAS KLUB SPORT 1 6
Stanislav Šimon FC Doubrava "A" 1 6
Ondřej Šourek R.U.M. 1 6
Vojtěch Tišl Sportvel A 1 4
Michal Trnka 1.FC Strejkové 1 9
Ivo Ujčík RC Maňana "A" 1 5
Jan Urbánek AC Spatra 1 1
Michal Vacek Litrpůl "A" 1 6
Libor Vácha Litrpůl B 1 9
Martin Vetchý IZS Jihlava 1 3
Jaromír Vlček Brojlers Poděšín 1 10
Adam Vlk ABUS GASTRO 1 1
Lukáš Vokurka ŽST 1 6
David Vondruška ŽST 1 6
Zdeněk Votava Šlapky 1 1
Michal Voťoupal FC Hranatá Koule 1 10
Pavel Vrábel 1. FC U Gábinky 1 2
Pavel Vyskočil ABUS GASTRO B 1 3
Tomáš Vystrčil SV Ayl "B" 1 3
Štěpán Wasserbauer R.U.M. 1 7