Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

Tabulka střelců

 

Pořadí Jméno Příjmení Oddíl Vstřelené branky
1 Lukáš Ohnút SV Ayl "B" 16
2 Libor Vácha Litrpůl B 14
3 Dušan Luňáček SK Máma 14
4 Daniel Vaněk Litrpůl "A" 13
5 Roman Caha Old Boys 12
6 Roman Krch Old Boys 11
7 Ondřej Lapeš Starlet "B" 10
8 Jan Vrátil Old Boys 10
9 Marcel Benda Bumerang 9
10 Dominik Skotar FC Galacticos 9
11 Lukáš Paiskr Starlet "B" 8
12 Václav Pavlíček JP Gaseco 8
13 Martin Droppa STS Chvojkovice-Brod 8
14 Jan Novák Old Boys 7
15 Ondřej Sapola SEDMÍK - Some Jihlava "B" 7
16 Filip Havelka FC Popice 7
17 Jiří Stratil FK Stavgaz Jihlava Rychlé pípy 7
18 Miroslav Pauser FC Galacticos 7
19 Michal Hladík FK Stavgaz Jihlava Rychlé pípy 6
20 Jan Barák FC Vašíčkova banda 6
21 Radek Dvořák FC Vašíčkova banda 5
22 Pavel Pospíchal FC Vašíčkova banda 5
23 Karel Sedmík SEDMÍK - Some Jihlava "B" 5
24 Richard Půža JP Gaseco 5
25 Petr Kyral SEDMÍK - Some Jihlava "B" 5
26 Michal Vlček KANONÝŘI 5
27 Marek Hlaváčik FC ATIS Jihlava "A" 5
28 Ivo Janoušek JP Gaseco 5
29 Miroslav Fuks FC Vašíčkova banda 5
30 Petr Vrána Rail Team 4
31 Marian Cakl STS Chvojkovice-Brod 4
32 Radim Podhrázský SK Máma 4
33 Petr Milfait STS Chvojkovice-Brod 4
34 Miroslav Kohoutek FC Vašíčkova banda 4
35 Václav Kulhánek Litrpůl B 4
36 Zbyněk Motáček FC Vašíčkova banda 4
37 Zdeněk Lorenc STS Chvojkovice-Brod 4
38 Tomáš Zamazal Starlet "B" 4
39 Miroslav Turoň FC ATIS Jihlava "A" 4
40 Jan Půža FK Stavgaz Jihlava Rychlé pípy 3
41 Jiří Sebroň FK Stavgaz Jihlava Rychlé pípy 3
42 Robert Holas Hospůdka Na Růžku 3
43 Vítězslav Dopita Old Boys 3
44 Luboš Buček Starlet "B" 3
45 Pavel Čopák 1. FC U Gábinky 3
46 Pavel Stratil FK Stavgaz Jihlava Rychlé pípy 3
47 Zdeněk Novotný 1. FC U Gábinky 3
48 Jiří Hora Old Boys 3
49 Dominik Blaško SV Ayl "A" 3
50 Patrik Ritter JP Gaseco 3
51 Jan Salava Old Boys 3
52 Milan Štengl STS Chvojkovice-Brod 3
53 Otto Látera SV Ayl "B" 2
54 Petr Pohan 1. FC U Gábinky 2
55 David Chlupáček Litrpůl B 2
56 Pavel Obršlík FK Stavgaz Jihlava Rychlé pípy 2
57 Miloslav Šereda SEDMÍK - Some Jihlava "B" 2
58 Michal Olejníček FC Vašíčkova banda 2
59 Zdeněk Vlček STS Chvojkovice-Brod 2
60 Pavel Fuks FC Vašíčkova banda 2
61 Michal Honzárek Litrpůl B 2
62 Lukáš Lorenc STS Chvojkovice-Brod 2
63 David Záškoda Starlet "B" 2
64 Juraj Klouda 1. FC U Gábinky 2
65 Zdeněk Novák FC Vašíčkova banda 2
66 Jaroslav Pytlík FK Stavgaz Jihlava Rychlé pípy 2
67 Marek Štrof SEDMÍK - Some Jihlava "B" 2
68 Pavel Vrábel 1. FC U Gábinky 2
69 David Matulka JP Gaseco 2
70 Pavel Vedral STS Chvojkovice-Brod 1
71 Tomáš Prchal SEDMÍK - Some Jihlava "B" 1
72 Jan Šimek FC Galacticos 1
73 Lukáš Zeman Sportvel A 1
74 Michal Kahoun Starlet "B" 1
75 Pavel Ruta Hospůdka Na Růžku 1
76 Tomáš Ruta Hospůdka Na Růžku 1
77 Radim Foit SK Máma 1
78 Petr Vrábel 1. FC U Gábinky 1
79 Marek Stockinger Starlet "B" 1
80 Pavel Půža JP Gaseco 1
81 Zbyněk Liška DRUIDS 1
82 Tomáš Ficenc SEDMÍK - Some Jihlava "B" 1
83 Aleš Rod FC Vašíčkova banda 1
84 Martin Duba SK Máma 1
85 Martin Grundza Litrpůl B 1
86 Petr Vaněk 1.FC Ožujsko 1
87 Radek Krejčí STS Chvojkovice-Brod 1
88 Alexandr Kos FC Galacticos 1
89 Radek Matoušek Dobrá parta 1
90 Libor Vrábel 1. FC U Gábinky 1