Malá kopaná Jihlava

Statutární město Jihlava podporuje činnost MK Jihlava

Přihlášení

Jméno:

Heslo:

TOPlist

Hledat

Partneři
MK JIHLAVA:

Mediální partneři
MK JIHLAVA:

Spolupráce s
FC Vysočina

Miniaplikace

Zápis ze schůze vedení OS MK Jihlava ze dne 21.10.2009 1. Disciplinární tresty:
  • zápas 9. kola I. Team Leaders ligy Bumerang vs. Kulový blesk „A“, vyloučen hráč Dvorský (Bumerang) , za pokřikování za rozhodčího. Hráč Dvorský se trestá zastavením činnosti na 2 soutěžní zápasy nepodmíněně od 26.10. 2009.
  • zápas 7. kola VII. ligy RC Maňana „B“ vs. Rail Team, vyloučen hráč Kučera (Maňana) za 2 ŽK, včetně hrubé urážky rozhodčího. Hráč Kučera se trestá zastavením činnosti na 5 soutěžních týdnů nepodmíněně od 12.10. 2009.
  • zápas 7. Kola IV. ligy EFC Hexen „A“ vs. Topičůf Saloon, vyloučen hráč Flégr (Topiči) za hrubou urážku rozhodčího. Hráč Flégr se trestá zastavením činnosti na 5 soutěžních zápasů nepodmíněně od 12.10. 2009.
  • zápas 7. kola III. ligy SK Mama vs. Torpédo 04 Batelov, vyloučen hráč Plutnar(Máma) za 2 ŽK, včetně hrubé urážky rozhodčího. Hráč Plutnar se trestá zastavením činnosti na 5 soutěžních zápasů nepodmíněně od 12.10. 2009.
  • zápas 8. kola VI.ligy 1. FC U Gábinky vs. Kalamita, vyloučen hráč Čopák (1. FC U Gábinky) za úmyslnou hru rukou v pokutovém území. Hráč Čopák se trestá zastavením činnosti na 1 soutěžní zápas nepodmíněně od 19.10. 2009.
  • zápas 9. kola V. ligy FC Viktorie vs. AC Bolívie vyloučen po dvou žlutých kartách hráč Ságl (FC Viktorie) , první za faul, druhá za nesportovní chování vůči rozhodčímu. Hráč Ságl se trestá zastavením činnosti na 3 soutěžní zápasy nepodmíněně od 26.10. 2009.
 2. dohrávka 1. kola XI. ligy Zoufalej Chaos vs. Zrezlé pípy se odehraje ve středu 4.11. 2009 od 19:30 na hřišti Na Stoupách.
 3. Odložené 8. kolo III., IV., VII. ligy se odehraje ve čtvrtek 12.11. 2009 v původně stanovených časech a hřištích.
 4. Vánoční turnaj je naplánován na sobotu 19.12. 2009. Termín bude prověřen a případně potvrzen v nejbližší době.
 5. Zimní valná hromada OS Malá kopaná Jihlava je plánovaná na středu 6.1. 2010 od 18:00 v Restauraci Zezulkárna. Termín bude prověřen a případně potvrzen v nejbližší době.
 6. O. Lapeš provede inventuru stavu brankových a postranních sítí a na příští schůzi předloží návrh na nákup nového materiálu.
 7. Je třeba, aby vedoucí mužstev do konce podzimních soutěží uhradili dlužné částky za pokuty nasbírané v sezóně Jaro 2009 a také v součinnosti s vedoucími lig opravili chybné údaje u svých hráčů v databázi MK Jihlava. Na správnosti těchto údajů (RČ, jméno, adresa) závisí výše dotace z MĚú a ČSTV,, takže opravdu prosíme všechny ve vlastním zájmu o spolupráci!
 8. Od roku 2010 se do databáze MK Jihlava budou zadávat podobně jako ligové zápasy i všechny zápasy Ligového poháru 2010. Tím se jednak zvýší regulérnost této soutěže a také dostaneme kompletní statistiky oddílů a hráčů v daném roce, dojde k automatizaci výpočtů při sestavování Žebříčku roku (Mužstvo roku) atd.
 9. Pokud některé mužstvo ještě na své kartě klubové foto a přitom nějaký solidní snímek má ve svém archívu, má možnost jej vložit do své karty v naší DTB prostřednictvím vedoucího své ligy! Jinak stále platí výzva všem fotografům z našich soutěží, že své snímky mohou zasílat e-mailem J. Mrákovi st., nebo vedoucímu ligy, kteří je rovněž mohou umístit do naše www.mkjihlava.cz