Logo Malá kopaná Jihlava

TOPlist

MALÁ KOPANÁ JIHLAVA - Oficiální informační stránky pro všechny hráče a příznivce jihlavských lig malé kopané hraných již od roku 1987

AKTUALITY

Nejčerstvější výsledky jednotlivých ligových soutěží najdete v Databázi hráčů – odkaz „Zápasy“. Tamtéž najdete i "Tabulky soutěží" a nechybí ani "Tabulky střelců" . Aktuální fotky jsou ZDE.

Veteránská liga se pomalu ale jistě blíží – „fotbaloví důchodci“ se mohou hlásit do soutěže!

I když drtivá pozornost malé fotbalové veřejnosti nyní žije především naplno probíhajícími ligovými soutěžemi, tak zatím potichu a v klidu „raší“ přípravy I. sezóny Veteránské ligy, která odstartuje na podzim. Na startovní listině je již 6 týmů – co jméno, to klenot jihlavské fotbalové historie. V plném proudu náročné fyzické i taktické přípravy jsou veteráni z týmů FC Kalvárie, FK Klasici, ŽST, Spartak C, Pohárová středa a Klokan Team Oldies! O struktuře soutěže je zatím předčasné mluvit, protože se očekávají další přihlášky – uzávěrka je až 31.7.2009! Nové starší celky (věková hranice je ročník narození 1969 a nižší!) se mohou do té doby hlásit u J.Mráky nebo u vedoucích lig.

VI. ročník Memoriálu Standy Matouška – Jihlava 27.6. - PŘIHLASTE SE!

Známe již první postupující  a sestupující, Filip Toman stále vede „tabulku střelců bez rozdílů lig“!

6. 6.

Dva týdny před koncem jarních soutěží se již objevily první týmy, které se mohou radovat i první týmy, které čeká neveselý sestup o soutěž níže. K těm šťastnějším patří v V.lize vedoucí Imtec a v IX. lize Klan polenských upírů! Oba celky již mají takový náskok, že i když už nezískají ani bod, skončí nejhůře na druhém místě! Naopak bez šance na záchranu již jsou ve III.lize Pošťáci a v X.lize Setra...

I.Team Leaders liga – na špici nic nového – vedoucí kvartet vítězil!

1. 6.

Tři kola před koncem jsou na vrcholu nejvyšší soutěže stále stejné týmy, se stále stejnými odstupy! V devátém kole totiž všichni „premianti“ zodpovědně dokráčeli za povinnými 3 body. Pohárová středa sice vedoucí Armagedon slušně trápila v prvním poločase, když se ujala vedení, jenže s postupem času se největší kandidát na jarní titul prosadil. Ještě před poločasem se 2x prosadil Brabec a 1x Kovář...

Beseda o sportu v Jihlavě – přijďte podpořit malou kopanou!

3. 6.

V pondělí 8.6. od 15:30 v Hotelu Gustav Mahler (malá galerie) proběhne setkání představitelů města Jihlavy s občany na téma „Vzdělání a sport v Jihlavě“. Diskutovat by se mělo i o koncepci sportu v tomto městě pro další období. Pokud byste měli chuť a čas podpořit naší organizaci, která je dlouhodobě představiteli města opomíjena, zdá se, že toto by mohla být jedna z prvních vlašťovek, jak na problémy (nedostatek hřišť, šaten, sociálního zařízení, apod.) nejrozšířenějšího sportu v krajském městě upozornit. Zvažte každý sám, zda se chcete zapojit nebo zda budeme mlčet dalších 20 let!

Začíná poslední měsíc jarních ligových soutěží – jaké kdo má vyhlídky?

31. 5.

Červen je tradičně měsícem, ve kterém se uzavírají jarní ligová klání ve všech soutěžích. Jelikož v pondělí je 1.6., podívejme se krátce, v jakém stavu jsou postupové a sestupové kalkulace od I. do XI. ligy?...

Nejmladším týmem jsou Chmelaři, nejstarším Spartak C!

28. 5.

Nová databáze hráčů MK Jihlava odkryla další tajemství. Od včerejška se můžete podívat (v rubrice „Ostatní přehledy“) na věkové průměry jednotlivých mužstev. Pokud tuto celkovou tabulku rozdělíme do jednotlivých lig zjistíme např., že „benjamínky“ I. Team Leaders ligy jsou I.FC Mudrcové s průměrem pouhých 22 let a 11 měsíců, naopak „veterány“ stejné soutěže jsou Klokani s průměrem téměř o 15 let vyšším. Tabulku věkových průměrů podle lig najdete ZDE. Jinak absolutními „ušouny“ jsou Chmelaři v XI. Lize (16 let, 6 měsíců) a „super dědky“ borci Spartaku C v X. lize (46 let, 9 měsíců)!

I.Team Leaders liga – Armagedon přišel o dalšího rivala, Plastoma poráží Ježky!

25. 5.

V 8. kole I. Team Leaders ligy potvrdili nejvyšší ambice hráči vedoucího Armagedonu, když deklasovali předposlední FC Real ´91 9:0! Druhých Klasiků se sice nezbavili neboť ti si poradili s posledními v poklidném tempu Klokany 6:1 a stále drží dvoubodový odstup, ale už se nemusí nijak zvlášť obávat Ježků, které na páté místo odsunula těsná porážka 2:3 s Plastomou CZ-Jihlavanem! Pět branek Z. Tlačbaby rozhodlo o výhře Colasu nad Litrpůlem 6:5...

KRÁTKÉ ZPRÁVY

5.6. Pozvánka na 3. ročník turnaje malé kopané „Torpédo Cup 2009“ - 18.7.2009 - Batelov. Více ZDE.

3.6. Upozornění - z důvodu nepřítomnosti administrátora našich stránek nebudou od 7.6. do 14.6. 2009 aktualizovány komentáře, fotografie a krátké zprávy na našem webu www.mkjihlava.cz . Provoz databáze, kde nacházíte průběžné výsledky,tabulky a další statistiky z našich soutěží, nebude tímto nijak dotčen, natož omezen. Děkujeme za pochopení.

29.5. Pozvánka na 3. ročník turnaje malé kopané „Jatka Cup 2009“ - 4. - 5.7.2009 - Velká Chyška u Pacova. Více ZDE.

Jak si zahrát či zatrénovat na umělce?
Zájemci o hraní přátelských zápasů či trénování na umělé trávě v Rošického ulici musí nyní kontaktovat p. Jindřicha Březinu z FC Vysočina (mobil 720 194 222). Ten s nimi domluví možný termín a seznámí je s pravidly využití hřiště.

Co dělat v případě úrazu?
První pomoc - ortopedická ambulance MUDr. Jiřího Vosáhla
- v pracovní dny od 7:00 do 15:00
- kontakt: tel.: 567 157 788, 737 412 962

Číslo úr
azové pojistky - 495000830-7

Archiv krátkých zpráv

Letní přestávka

FC VYSOČINA

- web

Vytvořte si s naší pomocí vlastní klubovou stránku!  

Všem týmům malé kopané nabízíme jednoduché vytvoření vlastní internetové strany v rámci nového webu MK Jihlava. Stačí vyplnit TENTO DOTAZNÍK ve formátu Word (naleznete ho i v sekce "formuláře"), uložit ho do svého počítače a následně zaslat na e-mailovou adresu janmra@mkjihlava.cz Spolu s dotazníkem zašlete pokud možno i aktuální foto vašeho týmu a klubový znak či logo (vše ve formátech JPG nebo GIF). Vaše týmová prezentace bude následně umístěny do oddílu ”Kluby” – ”kontakty a soupiska”. Již nyní si zde můžete prohlédnou strany prvních klubů.

Sleva 20% na zboží od firmy Team Leaders pro týmy MK Jihlava!

Potřebujete nové dresy, míče či jiné vybavení pro fotbal? Využijte dohody mezi naší OS Malá kopaná Jihlava
a firmou Team Leaders ohledně 20% slev na prodej sportovního vybavení značek Jogo, Admiral a SteelStrech

Firma Sabe nabízí slevu 25% na veškeré objednávky sportovních pohárů a cen v rámci ČMSMK. Tuto slevu je možné nabídnout i jednotlivým klubům, které jsou sdruženy v rámci svazu, tj. všem mužstvům hrající soutěže organizované OS MK Jihlava.

AKTUÁLNÍ SEZÓNA

I. Team Leaders liga

los a výsledky

tabulka + střelci

II. LIGA

los a výsledky

tabulka + střelci

III. LIGA

los a výsledky

tabulka + střelci

IV. LIGA

los a výsledky

tabulka + střelci

V. LIGA

los a výsledky

tabulka + střelci

VI. LIGA

los a výsledky

tabulka + střelci

VII. LIGA

los a výsledky

tabulka + střelci

VIII. LIGA

los a výsledky

tabulka + střelci

IX. LIGA

los a výsledky

tabulka + střelci

X. LIGA

los a výsledky

tabulka + střelci

XI. LIGA

los a výsledky

tabulka + střelci

Partneři
MK JIHLAVA:

 

ARCHIV ANKET

BlueBoard.cz